WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Kevin Bell globalnym prezesem agencji Burson-Marsteller

Gorący temat

Magdalena Ogórek oskarża dyrektora Muzeum Polin o zniesławienie na wystawie o antysemityzmie

0

Ramiro Prudencio szefem Burson-Marsteller w regionie EMEA

2017-04-14 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Z dniem 2 maja br. stanowisko dyrektora generalnego agencji Burson-Marsteller na region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) obejmie Ramiro Prudencio. Dotychczas kierował oddziałem tej agencji w Ameryce Łacińskiej.

Ramiro Prudencio szefem Burson-Marsteller w regionie EMEA

Ramiro Prudencio dołączył do zespołu Burson-Marsteller w Waszyngtonie w 1990 roku. Wcześniej przez kilka lat pracował w Izbie Reprezentantów jako doradca prawny wysokiego rangą członka Kongresu.

Potem wyjechał do Chile, gdzie otworzył filię Burson-Marsteller w Santiago, następnie przez 8 lat zajmował stanowisko prezesa brazylijskiego oddziału firmy w São Paulo.

W 2006 roku powrócił do Stanów Zjednoczonych, gdzie zarządzał oddziałem agencji w Miami i współtworzył realizowany przez agencję Burson-Marsteller globalny program współpracy z kluczowymi klientami.

W 2011 roku objął stanowisko dyrektora generalnego na region Ameryki Łacińskiej.

Następcą Ramiro Prudencio na stanowisku dyrektora generalnego Burson-Marsteller w Ameryce Łacińskiej będzie Francisco Carvalho, który sprawował dotąd stanowisko dyrektora generalnego brazylijskiego oddziału firmy.

Autor: bg

Wiecej informacji: Ramiro Prudencio, Burson-Marsteller

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia