WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Huawei chce być na czele polskiego rynku smartfonów. Pomóc w tym ma Robert Lewandowski i Mate 10 Pro

Robert Lewandowski producentem wykonawczym nowej płyty Donatana

2017-11-09 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Robert Lewandowski został producentem wykonawczym płyty muzyka Donatana, która w najbliższym czasie ukaże się na rynku -  dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Robert Lewandowski i Donatan, fot. Facebook Robert Lewandowski i Donatan, fot. Facebook

Donatan, muzyk i producent muzyczny, w najbliższych tygodniach wydaje nową płytę producencką. Wystąpią na niej wykonawcy reprezentujący różne gatunki muzyki.

W projekt zaangażował się Robert Lewandowski. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, będzie producentem wykonawczym krążka.

- Wspólny projekt z Donatanem jest niczym innym jak inicjatywą twórczą obu Panów wywołaną zamiłowaniem do muzyki, która w przypadku obu odgrywa ważną rolę w życiu. Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją. Mimo sporej zajętości Roberta Lewandowskiego jest on bardzo zaangażowany we wszelkie działania związane z powstawaniem tego materiału - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Jakub Zajdel, public relations director z agencji Stor9 reprezentującej piłkarza.

O współpracy z Donatanem poinformował w swoich mediach społecznościowych także sam Robert Lewandowski. -  Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic - pisze Lewandowski.

Data premiery płyty, pierwszego singla i pełna lista wykonawców mają zostać podane w przyszłym tygodniu. Donatan przy produkcji krążka współpracuje z wytwórnią Uniwersal Music Polska.

Autor: jd

Wiecej informacji: Robert Lewandowski, Donatan

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia