WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Reforma nauki w Polsacie

Roxette gwiazdą sylwestra Polsatu

2010-11-22 A A A KOMENTARZE: 13 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Legendarna skandynawska grupa Roxette zaśpiewa podczas tegorocznej imprezy sylwestrowej Telewizji Polsat i Miasta Stołecznego Warszawa, która odbędzie się na Placu Konstytucji. Będzie to ich pierwszy koncert w Polsce.

Roxette gwiazdą sylwestra Polsatu

Duet ze Szwecji wykona na „Sylwestrowej Mocy Przebojów” kilka swoich hitów, m.in.: „Joyride”, „It Must Have Been Love”, czy „Listen To Your Heart”. Fredriksson i Gessle przylecą do Polski specjalnie na tę okazję wynajętym samolotem.

Innymi gwiazdami imprezy sylwestrowej Polsatu – jak już informowaliśmy – będą Doda, Kasia Kowalska i zespół Kombii. Scenariusz koncertu będzie nawiązywał do polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, która rozpocznie się w lipcu 2011 roku. Artyści oprócz swoich utworów będą wykonywać przeboje gwiazd europejskich.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 i ma potrwać co najmniej pięć i pół godziny. Miasto Stołeczne Warszawa finansuje imprezę w kwocie 3,6 mln złotych. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Zet.

Telewizja Polsat i Miasto Stołeczne Warszawa w tym roku organizować będą imprezę sylwestrową po raz trzeci.

Grupa Roxette wystąpi też w naszym kraju w przyszłym roku w ramach trasy koncertowej – 19 czerwca zespół da koncert na warszawskim Torwarze (więcej na ten temat).

Autor: PP

Wiecej informacji: Polsat, sylwester, Roxette

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia