WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ryan Reynolds i Jake Gyllenhaal w filmie science fiction "Life"

Ryan Reynolds namawia do pomocy chorym dzieciom (wideo)

2017-10-03 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Aktor Ryan Reynolds w najnowszej reklamie szpitala dziecięcego w Toronto podejmuje walkę i zachęca innych do tego, by podobnie jak on wsparli SickKids Hospital.

Ryan Reynolds namawia do pomocy chorym dzieciom (wideo)

Głównym elementem kampanii kanadyjskiego szpitala dziecięcego jest 45-sek. Spot pod hasłem „Join us”. Film zaczyna się od sceny prezentującej męską postać stojącą pośrodku ciemnego, słabo oświetlonego pomieszczenia. W tle widać niewyraźne cienie innych postaci.

Bohater spotu zaczyna mówić, że „ ta trwająca do dziś bitwa rozpoczęła się w 1875 roku” - tym samym nawiązuje do historii szpitala dla dzieci w Toronto, który swoją działalność zaczynał właśnie 142 lata temu, w 11 pokojowym domu z sześcioma łóżkami. „SickKids walczą przez ostatnie 142 lata. To epicka krucjata przeciwko chorobom dzieci, traumie”.

Kamera pokazuje zbliżenie na twarz Reynoldsa, który jest bardzo skupiony. I dalej opowiada, jak SickKids wygrywa walkę z chorobami pokonując cukrzycę, chorobę serca, raka”. Dodaje, że to jednak jeszcze nie koniec tej walki. Podkreśla, że pozostało jeszcze bardzo wiele bitew do rozegrania i nie można pozwolić na przegranie nawet jednej z nich.

Dalej zachęca wszystkich, by do tej walki się przyłączyli -  „Join us”. W tle widać logo szpitala i grupę około 300 osób, które pracują w szpitalu w Toronto jako ochotnicy.

Ta kampania ma pomóc Fundacji SickKids w zgromadzeniu pieniędzy na budowę nowego szpitala.
Ryan Reynolds zaangażował się w te działania z własnej inicjatywy.

Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada kanadyjska agencja Cossette.

Autor: bg

Wiecej informacji: Ryan Reynolds, SickKids Hospital

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia