WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Rzeczpospolita” i „Parkiet” drożeją o 30-40 groszy

„Rzeczpospolita” tworzy nowy analityczny dodatek dla specjalistów

2018-01-05 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

„Raport Rzeczpospolitej” to nowy wysokospecjalistyczny dodatek do „Rzeczpospolitej”, przeznaczony dla profesjonalistów z dziedziny prawa i ekonomii - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. „Raport” będzie ukazywał się dwa razy w miesiącu, począwszy od 10 stycznia.

Bogusław Chrabota, redaktor naczelny „Rzeczpospolitej”, fot.polsat Bogusław Chrabota, redaktor naczelny „Rzeczpospolitej”, fot.polsat

W cyklicznym „Raporcie Rzeczpospolitej” dwa razy w miesiącu prawnicy, ekonomiści i przedsiębiorcy dostaną obszerną informację na temat wybranego obszaru prawa i ekonomii. Pierwsze wydanie dodatku, dotyczące prognoz ekonomicznych na 2018 rok będzie dostępne 10 stycznia, a kolejne na temat prawa wodnego 25 stycznia.

Wydanie „Raportu” poświęcone zagadnieniom ekonomicznym ma się ukazywać w pierwszej połowie, a to poświęcone zagadnieniom prawnym w drugiej połowie każdego miesiąca. Będzie dostępne tylko dla prenumeratorów gazety.

- Tworząc raporty chcemy wykorzystać pełen potencjał wszystkich działów naszej redakcji i przekazać naszym Czytelnikom kompleksową wiedzę na temat ważnych wydarzeń prawnych i gospodarczych. Analizując ważne zmiany prawne, chcemy też pokazać ich kontekst ekonomiczny, zagraniczny czy społeczno-polityczny. Ważnym elementem jest też analiza przyszłości. Chcemy opisywać nie tylko to co zostało już uchwalone przez parlament i wchodzi w życie, ale również to co jest planowane w bliższej i dalszej przyszłości, co siedzi w głowach polityków. Słowem - Czytelnik otrzyma pełen pakiet wiedzy na dany temat od A do Z - mówi Wirtualnemedia.pl Tomasz Pietryga, zastępca redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej” i pomysłodawca projektu.

W wydawanej przez Gremi Media „Rzeczpospolitej” pod koniec grudnia ubiegłego roku wprowadzono kilka zmian - odświeżono layout, zmieniono kolejność działów, zaś strony ekonomiczne znowu mają zielone oznaczenia i paginy.

- Zmiany, które wprowadzamy, zostały skonsultowane i głęboko przemyślane. Zmieniliśmy kolejność działów, poprawiliśmy ułożenie kolumn. Publicystyka jest lepiej związana z częścią newsową i analityczną. Udoskonalamy ekonomikę prezentowania tekstu, ekspozycję grafiki, na koniec - wracamy do dobrych tradycji kolorystycznych gazety (dział ekonomii powraca do koloru zielonego) - wyliczył redaktor naczelny dziennika, Bogusław Chrabota.

Od początku tego roku „Rzeczpospolita” zdrożała - o 30 groszy więcej kosztują wydania od poniedziałku do czwartku, a o 40 groszy – piątkowe i sobotnio-niedzielne.

Według danych ZKDP w październiku ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Rzeczpospolitej” wynosiła 47 678 egz. w wersji tradycyjnej,  a 11 183 egz. w wersji elektronicznej.

Autor: jd

Wiecej informacji: Raport Rzeczpospolitej, Rzeczpospolita, Gremi Media, Tomasz Pietryga

Komentarze (7) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia