WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Marta Grycan, Piotr Gąsowski i Kasia Klich gwiazdami jesieni w TLC

„Salon ostatniej szansy” w TLC, prowadzi Aleksandra Kisio

2012-09-11 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W październiku br. na antenie TLC pojawi się nowy program „Salon ostatniej szansy”, który poprowadzi aktorka Aleksandra Kisio.

„Salon ostatniej szansy” w TLC, prowadzi Aleksandra Kisio

W każdym odcinku formatu wystąpi pięciu bohaterów - będą to ofiary nieudanych operacji plastycznych. Powrócić do zdrowia pomagali im będą specjaliści. W programie znajdą się też porady dotyczące tego jak uniknąć niewłaściwych terapii urodowych.

W „Salonie ostatniej szansy” wystąpią ludzie z różnych krajów, w tym Polacy. Emitowana na antenie TLC Polska wersja formatu będzie mieć też polską prowadzącą - aktorkę Aleksandrę Kisio, znaną m.in. z serialu TVN „Prosto w serce”.

Format „Salon ostatniej szansy” liczyć będzie pięć odcinków. Oglądać je będzie można w TLC w środy o 21.30 począwszy od 10 października br.

TLC w jesiennej ramówce ma jeszcze trzy programy z polskimi prowadzącymi. Od września br. kanał nadaje cykl „Mistrzyni makijażu” prowadzony przez Hannę Knopińską-Grzenkowic. Pod koniec tego miesiąca wystartuje reality-show „Polaków awantury Polaków” prowadzony przez Kasię Klich (więcej na ten temat), a w październiku br. format „Polski turniej wypieków”, którego gospodarzami będą Marta Grycan i Piotr Gąsowski (dowiedz się więcej).

Autor: pp

Wiecej informacji: Salon ostatniej szansy, TLC, Aleksandra Kisio

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia