WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Value Media, Zenith, Arena Media i MullenLowe MediaHub walczą o 11,3 mln zł budżetu PKP Intercity

Gorący temat

CBA: Matczuk i Plakwicz złamali przepisy, zakładając agencję Solvere, kiedy pracowali jeszcze w kancelarii premiera

1

Sebastian Szysz za Krzysztofa Sobieszka kieruje działem strategii w Zenith

2018-01-10 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sebastian Szysz awansował na szefa działu strategii w domu mediowym Zenith (Publicis Media). Zastąpił Krzysztofa Sobieszka, który zajmuje się rozwojem jednostki konsultingowej Business Transformation.

Sebastian Szysz Sebastian Szysz

Szysz odpowiada za pracę trzyosobowego zespołu doradztwa strategicznego dla klientów agencji. Wspiera także zespoły klienckie i przetargowe w budowaniu strategii komunikacji, przygotowuje autorskie szkolenia i warsztaty dla klientów, identyfikuje insighty i nowe trendy oraz rozwija i wdraża nowe rozwiązania.

Sebastian Szysz ma ponad 8-letnie doświadczenia zawodowego. Z Zenith jest związany od 2010 roku, a w dziale strategii pracuje od momentu jego powstania w 2013 roku. W ubiegłym roku awansował na stanowisko strategy directora.

Krzysztof Sobieszek, którego zastąpił Szysz, obecnie odpowiada za Business Transformation - butik konsultingowy działający w strukturach Publicis Media.

Autor: jd

Wiecej informacji: Sebastian Szysz, Zenith, Publicis Media

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia