WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Polsat liderem tygodnia, ponad 5 proc. udziału TVN24. Hitami „Fakty” i „Wiadomości”

Serial „Pensjonat nad rozlewiskiem” zimą w TVP1. Mikołaj Krawczyk i Julia Pogrebińska dołączają do obsady

2017-07-18 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W Ostródzie i okolicach trwają zdjęcia do serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem”, w którym zagrają m.in. Joanna Brodzik, Olga Frycz, Mikołaj Krawczyk i Julia Pogrebińska. Premierę w TVP1 zaplanowano na grudzień tego roku.

Serial „Pensjonat nad rozlewiskiem” zimą w TVP1. Mikołaj Krawczyk i Julia Pogrebińska dołączają do obsady

„Pensjonat nad rozlewiskiem” to szósta odsłona serii „Nad rozlewiskiem”, inspirowana sagą Małgorzaty Kalicińskiej. Serial opowiada o losach Małgorzaty Jantar, w której postać od początku wciela się Joanna Brodzik. Akcja produkcji toczy się w Ostródzie i okolicach.

W nowej serii na Małgosię spada wiadomość o ogromnym długu, jaki zaciągnęła jej matka. Na poczet długu zostaje zlicytowany pensjonat, a bohaterka będzie walczyć o swoje ukochane miejsce na ziemi.

W roli gości pensjonatu pojawią się, m.in. zespół Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska-Sosnowska.

W „Pensjonacie nad rozlewiskiem” wystąpią ponownie: Olga Frycz, Piotr Grabowski, Antoni Królikowski, Jerzy Schejbal, Anna Czartoryska-Niemczycka i Adam Adamonis. Do obsady dołączają Mikołaj Krawczyk, Julia Pogrebińska i Milena Walenta. Scenariusz odcinków napisali Anna Janyska, Małgorzata Sobieszczańska i Michał Kalicki, a za reżyserię odpowiedzialny jest Adek Drabiński.

Emisja serialu planowana jest na grudniowe wieczory w Jedynce - w każdą niedzielę, po zakończeniu reality-show „Rolnik szuka żony” (program trafi do niedzielnej ramówki od września).

Ostatnia - piąta - część nosiła tytuł „Cisza nad rozlewiskiem”, którą Jedynka emitowała na przełomie 2014 i 2015 roku. Oglądało ją 3,79 mln widzów, co przełożyło się to na 21,56 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 13,76 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Autor: łb

Wiecej informacji: Pensjonat nad rozlewiskiem, Joanna Brodzik, Olga Frycz, Mikołaj Krawczyk, Julia Pogrebińska, TVP1

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej