SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Smartfony w Plush Abo

Polkomtel wprowadził ofertę Plush ABO z telefonem.

Article

Na stronie plushbezlimitu.pl pojawiła się opcja wyboru abonamentu Super Abo za 25 zł w ofercie na 24 miesiące oraz smartfonu w sprzedaży ratalnej.

Obecnie dostępnych jest 9 smartfonów, ale oferta sprzętu ma być sukcesywnie powiększana. Wszystkie urządzenia są oferowane w systemie ratalnym z opłatą początkową (25 rat). Aktualnie dostępne są następujące modele:
- ZTE Blade A520 za 1 zł na start i ratą miesięczną 21 zł,
- Samsung Galaxy J3 (2016) za 1 zł na start i ratą miesięczną 22 zł,
- Huawei Y6 2017 Dual SIM LTE za 1 zł na start i ratą miesięczną 25 zł,
- LG K8 2017 DS za1 zł na start i ratą miesięczną 27 zł,
- LG K10 2017 DS za 1 zł na start i ratą miesięczną 30 zł,
- Samsung Galaxy J3 (2017) za 199 zł na start i ratą miesięczną 22 zł,
- Huawei P9 Lite 2017 Dual SIM LTE za 299 zł na start i ratą miesięczną 24 zł,
- Samsung Galaxy J5 (2017) za 299 zł na start i ratą miesięczną 27 zł,
- Huawei P10 Lite Dual SIM LTE za 549 zł na start i ratą miesięczną 28 zł.

Abonament Super Abo za 25 zł w ofercie na 24 miesiące obejmuje pakiet internetowy 15 GB, YouTube bez limitu na trzy miesiące z bezpłatnym transferem danych, który nie zmniejsza podstawowego pakietu internetowego, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.

Dla przenoszących numer do Plush Abo przygotowano też trzy miesiące gratis od abonamentu, a przy zakupie dwóch numerów można mieć je za 20 zł każdy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Smartfony w Plush Abo

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
alladyn
Ze względu na tak ch....y internet w Plusie telefony powinni rozdać za darmo.
1 0
odpowiedź
User
Allan
Te ceny to prawie jak za darmo. To nie są jakieś dziady, tylko fajne, dobre telefony. A co do netu Plusa, cóż, mam inne doświadczenia - daje radę.
0 0
odpowiedź
User
Pepto
A z ciekawości popatrzyłem, jakie to są telefony i powiem, że źle nie ma. Przy malutkim koszcie Plush Abo, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Można co wybrać i specjalnie na koszty nie narzekać.
0 0
odpowiedź
User
Kaziuk
Plush abo sam w sobie wymiata. A co do samego netu Plusa to się nie mogę zgodzić - Plus ma bardzo dobry net. Nawet dają opcję na to, żeby przez dwa miesiące go sprawdzić przed zakupem, więc nie ma opcji, żeby mieli zły.
0 0
odpowiedź
User
Jacek
Przyzwoicie nawet, bo telefony są niezłe. W ten sposób spokojnie można wzmocnić dobrą już i bez telefonów ofertę Plush Abo.
0 0
odpowiedź
User
Braciak
Jest wybór i to nie taki na siłę, ale to są telefony, które się ogólnie dobrze sprzedają. Sensownie więc tu Plus zrobił, że wprowadził je do sprzedaży przy Plush Abo.
0 0
odpowiedź
User
Czuks
Może brakuje topowych smartfonów w Plushu, ale i tak jst dobrze, bo cena abonamentu jest bardzo dobra.
0 0
odpowiedź
User
Lara
Ja na to inaczej patrzę. Plush to nie jest ofeerta skierowana dla najbardziej wymagajacych klientów, którzy wydają po kilka tysięcy na telefon. To jest raczej wersja tania, gdzie tej kasy na telefon chce się mało wydać,, więc telefon ma być dobry, sprawny, stylowy, ale nie ma być top modelem, bo tu to, co na początku - kasa jest podstawowa.
0 0
odpowiedź
User
Piotras
I fajnie, że się smartfony w ofercie pojawiły. Ostatnio dali np. do Plusha huawei p9 lite i to się na pewno dobrze sprzedaje.
0 0
odpowiedź
User
Marcin
A to się nie spodziewałem, wydawało mi się, że Plush to tylko na kartę. A tu się porobiło, że jst eszcze w wersji abonamentowej i z telefonikami. Fajnie, to ma ręce i nogi.
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing