WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jesienna ofensywa stacji telewizyjnych. „TVN zachowawczo, ale z niezłomną konsekwencją, Polsat walecznie, TVP w teorii rewolucyjnie”

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 3” od 5 września w Czwórce (wideo)

2017-09-05 A A A KOMENTARZE: 15 FORUM DRUKUJ POLEĆ

We wtorek, 5 września 2017 roku telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję trzeciego sezonu produkcji „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”. - Za sukcesem serialu stoi ten sam zespół który stworzył „Policjantki i policjantów”, wielki hit Czwórki - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Monika Galliot Salińska, producentka serialu.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 3” od 5 września w Czwórce (wideo)

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” to opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Produkcją serialu zajmuje się ATM Grupa.

Akcja trzeciej serii rozpoczyna się w momencie, w którym pozostawił bohaterów dramatyczny finał poprzedniego sezonu, a rozwinięcie niektórych poprzedzających go wydarzeń poznajemy w retrospekcjach. W nowych odcinkach rozbudowane zostaną wątki niektórych postaci drugoplanowych, zmiany zajdą także wśród bohaterów pierwszego planu.

Nową twarzą w stałej obsadzie serialu - którą od drugiego sezonu obok Marka Włodarczyka, stanowią: Kamila Ścibiorek, Weronika Lewoń, Jadwiga Gryn, Michał Mrozek, Bartosz Picher, Dariusz Karpiński, Tomasz Radawiec, Jerzy Górski, Urszula Bogucka, Joanna Kupińska, Przemysław Kapsa i Piotr Zyman - będzie Tomasz Kitliński.

- Za sukcesem serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” stoi ten sam zespół który stworzył „Policjantki i policjantów”, wielki hit Czwórki. Dlatego oczywiście mieliśmy obawy, czy wynik ten uda nam się powtórzyć. Po dwóch sezonach możemy śmiało powiedzieć że się udało. Serial potrafi osiągnąć wynik 1,86 mln widzów w trudnym paśmie prime-time wygrywając tym samym z m.in. TVP1 - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Monika Galliot Salińska, producentka serialu. - Nie mogę oczywiście wymienić wszystkich składowych tego sukcesu, ale z pewnością nie byłoby go bez świetnego scenariusza za którym stoi Przemysław Hoffmann, dobrego castingu i postaci tworzonych tak, że po prostu nie da się ich nie lubić - dodaje.

Trzeci sezon „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” na antenie TV4 będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00, począwszy od 5 września br.

Pokazywany wiosną br. drugi sezon „Policjantek i policjantów” oglądało średnio 1,57 mln osób, o 530 tys. osób więcej niż pierwszą serię pokazywaną jesienią ub.r. Czwórka w czasie jego emisji m.in. wygrała walkę o widza z TVP1 i Polsatem, a wpływy z reklam wyniosły 24,54 mln zł.

>>> Zobacz fotogalerię z serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, TV4, Czwórka

Komentarze (15) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia