WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Wszystkie miesięczniki popularnonaukowe i historyczne na minusie. „Świat Wiedzy” i „W Sieci Historii” najchętniej kupowane

Gorący temat

Ipla z nową wersją: stacje, filmy i seriale HBO, kanały tv w osobnym pakiecie

0

„Działkowiec” liderem wśród pism ogrodniczych w lipcu, „Mój Piękny Ogród” straciła najwięcej

2017-10-25 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W lipcu br. na pozycji lidera średniej sprzedaży ogółem wśród miesięczników o ogrodnictwie uplasował się „Działkowiec”. Wszystkie tytuły odnotowały spadki, a na czele pod tym względem znalazł się „Mój Piękny Ogród”.

„Działkowiec” liderem wśród pism ogrodniczych w lipcu, „Mój Piękny Ogród” straciła najwięcej

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, sprzedaż ogółem „Działkowca” (Działkowiec) w lipcu 2017 roku wyniosła 91 159 egz. W porównaniu do lipca 2016 roku zmniejszyła się o 6,91 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugi był „Przepis na Ogród” (Grupa Burda). Jego wynik uplasował się na poziomie 56 943 egz. Tytuł ten odnotował spadek sprzedaży wynoszący 26,44 proc.

Ostatnią pozycję podium zajął miesięcznik „Mam Ogród” (Phoenix Press). Jego średni wynik sprzedażowy zmniejszył się o 19,18 proc. do 55 029 egz.

Największy spadek w zestawieniu odnotował „Mój Piękny Ogród” (Grupa Burda), który w zestawieniu był piąty. W lipcu 2017 sprzedaż tego spadła o 30,73 proc. i wyniosła 26 262 egz.

W lipcu 2017 roku w porównaniu do czerwca 2017 roku również wszystkie magazyny odnotowały spadki średniej sprzedaży ogółem, a najwięcej stracił „Przepis na Ogród” - było to 12,40 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Działkowiec, Mój Ogródek, miesięczniki o ogrodnictwie, zkdp

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia