WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski gospodarzami „Wyjdź za mnie”. Emisja w Polsacie od 22 marca

Startuje 10. edycja programu „Nasz nowy dom”. Link4 ponownie ubezpieczy domy

2018-03-01 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek 1 marca br. Telewizja Polsat rozpocznie emisję nowej edycji programu „Nasz nowy dom”, w którym Katarzyna Dowbor przeprowadzi remonty w domach rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Firma Link4 ponownie ubezpieczy nieruchomości i wesprze finansowo remonty.

fot. Telewizja Polsat fot. Telewizja Polsat

W każdym odcinku ekipa remontowa odwiedza znajdującą się w potrzebie rodzinę, której warunki mieszkaniowe są niezwykle trudne. W ciągu kilku dni pod okiem architekta przeprowadzany jest całkowity remont domu, łącznie z zakupem nowych mebli i wyposażenia. Widzowie poznają historie domowników, którzy zostali doświadczeni przez los.

- Ten program jest o pomaganiu, czyli o tym, co stanowi fundament działalności zakładów ubezpieczeń. Nowo wyremontowane domy obejmujemy ochroną ubezpieczeniową i partycypujemy w kosztach samego remontu. Niezwykle ważne jest dla nas to, że dzięki programowi bohaterowie mogą się dowiedzieć, w jakich momentach życiowych polisa ubezpieczeniowa pozwala nie martwić się o własny dobytek - tłumaczy Katarzyna Wojdyła, członek zarządu Link4.

Polisy Link4 lokowane są w programie „Nasz nowy dom” od 2017 roku. W nagraniach odcinków biorą udział zarówno pracownicy firmy, w tym członkowie zarządu, jak i agenci współpracujący z Link4, którzy poza kamerami tłumaczą rodzinom, w jaki sposób funkcjonuje polisa mieszkaniowa i dlaczego ochrona ubezpieczeniowa jest tak ważna.

Premierę „Nasz nowy dom 10” w Telewizji Polsat zaplanowano na czwartek 1 marca br. o godz. 20.05.

Dziewiątą edycję reality-show „Nasz nowy dom” w okresie od 7 września do 23 listopada ub.r. oglądało średnio 1,60 mln osób, co przełożyło się na 10,45 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 13,72 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,25 proc. w grupie 16-59.

Autor: łb

Wiecej informacji: Polsat, Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor, Link4

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia