WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

"Super Express" z aplikacją na Androida

Gorący temat

CBA: Matczuk i Plakwicz złamali przepisy, zakładając agencję Solvere, kiedy pracowali jeszcze w kancelarii premiera

1

“Super Express” z dodatkiem dla emerytów i książką

2011-05-23 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W poniedziałek 23 maja br. “Super Express” (Murator) ukaże się z dodatkiem tematycznym dla emerytów i rencistów, zaś we wtorek 24 maja br. do części nakładu dziennika dołączona zostanie książka.

“Super Express” z dodatkiem dla emerytów i książką

Dodatek pt. „To Ci się należy! Prawa emerytów i rencistów!” zawierać będzie informacje o prawach przysługujących emerytom i rencistom., m.in. porady jak skutecznie wywalczyć zwiększenie świadczeń, ile można dorobić bez ryzyka utraty emerytury oraz jakie dodatki przysługują do renty czy emerytury. Znajdzie się w całym nakładzie numeru.

Z kolei książka „Super Grill - 160 przepisów” dołączona zostanie we wtorek do części nakładu   gazety. Znajdzie się w niej 100 przepisów na mięsa, ryby i warzywa z grilla. Książka została przygotowana przez redakcję „Super Expressu”. Cena mutacji z książką wyniesie 2,49 zł.

Dodatkowi oraz książce towarzyszy kampania w telewizji (TVP, Polsat, TVN, TV Puls), radio (Jedynka, Radio WAWA, Vox FM) oraz autopromocja w “Super Expressie”, w serwisach internetowych Muratora, w tym na se.pl. Działania przygotował dział marketingu “Super Expressu”.

Autor: pp

Wiecej informacji: Super Express, To Ci się należy! Prawa emerytów i rencistów!, Super Grill - 160 przepisów, grill

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia