WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

RMF FM i „Rzeczpospolita” najbardziej opiniotwórczymi mediami, Wirtualnemedia.pl w czołówce portali

Sylwia Czubkowska odchodzi z „Dziennika Gazety Prawnej”

2017-12-06 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dziennikarka Sylwia Czubkowska zapowiedziała, że w najbliższym czasie rozstanie się z „Dziennikiem Gazetą Prawną” (Infor Biznes). Z tytułem jest związana od 8 lat.

Sylwia Czubkowska, fot. Majsterki.pl Sylwia Czubkowska, fot. Majsterki.pl

Swoje odejście z „Dziennika Gazety Prawnej” Czubkowska zapowiedziała w poniedziałek na Twitterze, komentując zamieszczone w „DPG” zestawienie, w którym została wymieniona wśród dziennikarzy tej gazety wyróżnionych w ostatnim czasie różnymi nagrodami branżowymi.

- Bardzo to miłe. Szczególnie tak na do... no dobra jeszcze nic nie będę pisać. :) - stwierdziła Czubkowska. Nie ujawniła, kiedy konkretnie odejdzie z „DGP” ani gdzie będzie potem pracowała.

Sylwia Czubkowska jest związana z „Dziennikiem Gazetą Prawną” od startu tego tytułu w 2009 roku. Pisze głównie o tematyce internetu i nowych technologii (m.in. e-administracji).

Wcześniej pracowała w „Dzienniku”, „Polska The Times” i „Przekroju”. Od ponad trzech lat razem z Barbarą Sową i Alicją Rzeczkowską współtworzy blog Majsterki.pl o samodzielnym remontowaniu i wyposażaniu wnętrz. Niedawno ukazała się ich książka „Majsterki”.

Barbara Sowa też pracowała w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, odeszła w połowie br., żeby skupić się na tworzeniu Masterki.pl.

Według badania ZKDP w październiku br. średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” wynosiła 39 764 egz.

Autor: tw

Wiecej informacji: Sylwia Czubkowska, Dziennik Gazeta Prawna

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia