WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Monika Borkowska po 18 latach pracy w PAP odeszła do „Dziennika Gazety Prawnej”

Sylwia Czubkowska przechodzi z „Dziennika Gazety Prawnej” do „Gazety Wyborczej”

2017-12-07 A A A KOMENTARZE: 10 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sylwia Czubkowska - po prawie 10 latach pracy - przechodzi z „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor Biznes) do „Gazety Wyborczej” (Agora) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Potrzebuję zmiany, żeby się rozwijać - mówi nam dziennikarka.

Sylwia Czubkowska, fot. Majsterki.pl Sylwia Czubkowska, fot. Majsterki.pl

Czubkowska w lutym przyszłego roku zacznie pracę w „Gazecie Wyborczej”. Ma pisać o cyfryzacji, społeczeństwie informacyjnym i e-gospodarce.

  - Zdecydowałam się odejść, bo w lutym będzie mi brakowało już tylko 3 miesiące do 10 lat stażu w tej jednej gazecie (licząc włącznie ze „starym” „Dziennikiem”). „DGP” to bardzo wartościowe miejsce pracy. Naprawdę dużo mi dało. Pozwoliło na pracę w warunkach pełnej swobody wyrażania opinii. Ale także - co ważne - za główny cel stawiało i stawia merytoryczność i rzetelność. Jednak by się dalej rozwijać potrzebuję zmiany, miejmy nadzieję, że dobrej, i nowych wyzwań - mówi Sylwia Czubkowska portalowi Wirtualnemedia.pl.

Wcześniej pracowała także w „Polska The Times” i „Przekroju”. Od ponad trzech lat razem z Barbarą Sową i Alicją Rzeczkowską współtworzy blog Majsterki.pl o samodzielnym remontowaniu i wyposażaniu wnętrz.

Według badania ZKDP w październiku br. średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” wynosiła 39 764 egz., zaś „Gazety Wyborczej” – 102 127 egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: Sylwia Czubkowska, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza

Komentarze (10) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia