WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

T-Mobile Polska nie na sprzedaż, szykuje ofertę z internetem szerokopasmowym

Gorący temat

„Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

0

T-Mobile reklamuje ofertę T-Mobile 1 - Bez Limitu z bezpłatnym Netflixem (wideo)

2017-07-21 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rozpoczęła się kampania reklamująca ofertę T-Mobile 1 - Bez Limitu wprowadzoną niedawno do sprzedaży przez sieć telekomunikacyjną T-Mobile Polska. Akcję, pod hasłem „Teraz Możesz!”, przygotowały i realizują firmy marketingowe Bridge2Fun, Starcom Mediavest Group, Liquid Thread, Agencja Warszawa i ARC Worldwide.

T-Mobile reklamuje ofertę T-Mobile 1 - Bez Limitu z bezpłatnym Netflixem (wideo)

W reklamach podkreślane są główne zalety oferty T-Mobile 1 - Bez Limitu: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i innych państwach Unii Europejskiej oraz nielimitowany internet w kraju (10 GB z pełną prędkością a następnie z prędkością 1 Mb/s) oraz - w wariantach ze smarfonem - rok korzystania z Netflixa bez opłat. Kampania pokazuje także dostępne w tej ofercie smartfony Samsung Galaxy S8 i LG G6.

Pierwsza odsłona tej akcji była oparta na spocie z refrenem piosenki „No limit”.

Obecny etap kampanii jest realizowany od 21 lipca, obejmuje telewizję, internet (m.in. social media), outdoor i salony sprzedaży T-Mobile Polska.

Kreacją i produkcją spotów zajęła się agencja Bridge2Fun, działania reklamowe w internecie wspiera Liquid Thread, za aktywności w social meia odpowiada Agencja Warszawa, za materiały BTL - agencja ARC Worldwide, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy Starcom Mediavest Group (SMG).

Autor: tw

Wiecej informacji: T-Mobile, T-Mobile 1 - Bez Limitu, Netflix

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia