“Taniec z Gwiazdami” znów na czele widowisk. “Rolnik” tuż za nim

“Taniec z Gwiazdami” w zeszłym tygodniu był najchętniej oglądanym programem rozrywkowym w polskiej telewizji, tuż za nim znalazł się reality-show “Rolnik szuka żony”. Na czele wszystkich pozycji niezmiennie jest serial “M jak miłość”.

Patryk Pallus
Patryk Pallus
Udostępnij artykuł:

W okresie od 29 września do 5 października br. najchętniej oglądany odcinek “M jak miłość” zgromadził przed telewizorami 6,79 mln widzów (jego udział w rynku w grupie 4+ wyniósł 41,85 proc.). Na drugiej pozycji znalazł się także Dwójkowy serial - “Na dobre i na złe” z widownią wynoszącą 5,65 mln osób (34,95 proc.), a trzeci był serial TVP1 “Ojciec Mateusz” (4,27 mln widzów) - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Wśród programów rozrywkowych liderem był po tygodniu przerwy nadawany w piątki w Polsacie “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” z widownią na poziomie 3,84 mln osób i z udziałem wynoszącym 25,19 proc. Oczko niżej znalazł się program “Rolnik szuka żony”, który w niedzielę do TVP1 przyciągnął 3,67 mln widzów, a jego udział wyniósł 23,98 proc. Z kolei “Mam talent!” TVN zgromadził w sobotę 3,59 mln oglądających (udział wyniósł 23,73 proc.).

W najważniejszej dla reklamodawców grupie komercyjnej 16-49 liderami oglądalności także były “M jak miłość” (2,3 mln widzów) i “Na dobre i na złe” (1,78 mln), ale na trzecim miejscu znalazł się już “MasterChef” z widownią na poziomie 1,66 mln osób i udziałem wynoszącym 22,87 proc.

Oczko niżej uplasował się “Mam talent! (1,59 mln widzów; 25,80 proc. udziału). Z kolei “Rolnik szuka żony” w tej grupie zgromadził 1,38 mln widzów, zaś “Taniec z Gwiazdami” zaledwie 1,04 mln (zajął dopiero 20. miejsce wśród topowych programów tygodnia).

 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PromoAgency wygrała przetarg Ministerstwa Spraw Zagranicznych

PromoAgency wygrała przetarg Ministerstwa Spraw Zagranicznych

KRRiT rozstrzygnęła konkurs naziemny we Wrocławiu

KRRiT rozstrzygnęła konkurs naziemny we Wrocławiu

Nie żyje dziennikarz sportowy Polska Press. Miał 28 lat

Nie żyje dziennikarz sportowy Polska Press. Miał 28 lat

Nowy wiceprezes Canal+ Polska. Pracował w RASP, Agorze i UPC Polska

Nowy wiceprezes Canal+ Polska. Pracował w RASP, Agorze i UPC Polska

"EKG+" – nowy podcast ekonomiczny TOK FM

"EKG+" – nowy podcast ekonomiczny TOK FM

USA: 4 stany żądają od Meta 1,4 bln dol. kar w procesie

USA: 4 stany żądają od Meta 1,4 bln dol. kar w procesie