WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Tele Tydzień” i „Tele Świat” na czele sprzedaży pism telewizyjnych w kwietniu. „TV 14” z największym wzrostem

„Tele Tydzień”, „Świat Kobiety” i „Życie na Gorąco” testowo sprzedawane w Biedronce

2017-07-14 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Trzy tytuły wydawane przez Wydawnictwo Bauer od kilku dni dostępne są w sprzedaży w sieci sklepów Biedronka, należących do Jeronimo Martins Polska. Są to tygodniki „Tele Tydzień” i „Życie na Gorąco” oraz miesięcznik „Świat Kobiety” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

„Tele Tydzień”, „Świat Kobiety” i „Życie na Gorąco” testowo sprzedawane w Biedronce

W sprzedaży w sieci sklepów Biedronka dostępne są na razie trzy tytułu Bauera: „Tele Tydzień”, „Życie na Gorąco” i „Świat Kobiety”. Można je kupić w wybranych sklepach. W których i ilu konkretnie, nie udało nam się ustalić.

Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że sprzedaż tych wybranych tytułów w Biedronce jest obecnie w fazie testów. Nie wiadomo, czy trafią one do regularnej sprzedaży oraz czy w tej sieci dyskontów pojawią się z czasem również inne tytuły Bauera.

- Stale poszukujemy możliwości poprawy naszej oferty i zwiększenia satysfakcji klientów, dlatego w naszych sklepach prowadzimy równolegle testy wielu rozwiązań, w tym także produktów. Obecnie, w ramach testu, w wybranych placówkach Biedronka, obok czasopism wydawanych na zlecenie naszej sieci, dostępne są dodatkowo trzy tytuły wydawnictwa Bauer: „Świat kobiety”, „Życie na Gorąco” oraz „Tele Tydzień”. Sprawdzamy, czy będą one cieszyły się zainteresowaniem naszych klientów. W związku z tym, że testy dopiero się rozpoczęły, trudno wypowiadać się na temat ewentualnych następnych kroków w kształtowaniu oferty czasopism w naszej sieci - odpowiedziało portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.

Dotychczas w Biedronce sprzedawane były jedynie tytuły wydawane na zlecenie tej sieci, m.in. „Kropka TV” i „Moje Smaki Życia”.

Autor: bg

Wiecej informacji: Tele Tydzień, Świat Kobiety, Życie na gorąco, Biedronka

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia