WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Agnieszka Cegielska i Artur Orzech poprowadzą galę Telekamer 2018, transmisja na oficjalnym fanpage „Tele Tygodnia”

„Diagnoza”, Mikołaj Roznerski, Martyna Wojciechowska, Anita Werner, Michał Szpak, Dariusz Szpakowski i „Lombard” z Telekamerami 2018

2018-02-13 A A A KOMENTARZE: 19 FORUM DRUKUJ POLEĆ

„Diagnoza”, Mikołaj Roznerski, Martyna Wojciechowska, Anita Werner, Michał Szpak, „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Lombard. Życie pod zastaw” znaleźli się wśród laureatów Telekamer „Tele Tygodnia” 2018 roku. Gala wręczenia nagród z powodu problemów technicznych nie była transmitowana na oficjalnym fanpage „Tele Tygodnia”.

„Diagnoza”, Mikołaj Roznerski, Martyna Wojciechowska, Anita Werner, Michał Szpak, Dariusz Szpakowski i „Lombard” z Telekamerami 2018

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer „Tele Tygodnia” miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek, 12 lutego 2018 roku w Arkadach Kubickiego w Warszawie.

Telekamery w tej edycji przyznane zostały w 11 kategoriach. Wśród zwycięzców 21. edycji prestiżowego plebiscytu znaleźli się m.in. serial „Diagnoza”, Mikołaj Roznerski, Martyna Wojciechowska, Anita Werner, Michał Szpak i „Lombard. Życie pod zastaw”.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Aktorka: Maja Ostaszewska
Pozostali nominowani: Katarzyna Dąbrowska, Aleksandra Popławska, Agnieszka Sienkiewicz i Katarzyna Ucherska

Aktor: Mikołaj Roznerski
Pozostali nominowani: Bartek Kasprzykowski, Krystian Wieczorek, Maciej Zakościelny i Michał Żurawski

Serial: „Diagnoza”
Pozostali nominowani: „Dziewczyny ze Lwowa”, „Ojciec Mateusz”, „Przyjaciółki” i „Rodzinka.pl”

Osobowość telewizyjna: Martyna Wojciechowska
Pozostali nominowani: Katarzyna Dowbor, Magda Gessler, Tomasz Kammel i Marta Manowska

Prezenter informacji: Anita Werner
Pozostali nominowani: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Danuta Holecka i Tomasz Wolny

Prezenter pogody: Marzena Słupkowska
Pozostali nominowani: Bartek Jędrzejak, Aleksandra Kostka, Maja Popielarska i Paulina Sykut-Jeżyna

Komentator sportowy: Dariusz Szpakowski
Pozostali nominowani: Mateusz Borek, Jerzy Mielewski, Rafał Patyra i Sergiusz Ryczel

Juror: Michał Szpak
Pozostali nominowani: Baron i Tomson, Agustin Egurrola, Rafał Maślak i Małgorzata Walewska

Program rozrywkowy: „Twoja twarz brzmi znajomo”
Pozostali nominowani: „Azja Express”, „Koło fortuny”, „Rolnik szuka żony” i „The Wall. Wygraj marzenia”

Serial fabularno-dokumentalny: „Lombard. Życie pod zastaw”
Pozostali nominowani: „19+”, „Komisariat”, „Młodzi lekarze” i „Policjantki i policjanci”

Nadzieja telewizji: Filip Chajzer
Pozostali nominowani: Sylwia Dekiert, Izabella Krzan, Józef Pawłowski i Kamil Szeptycki

W 21. edycji Telekamer Tele Tygodnia złote statuetki otrzymali: Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski oraz serial „Na sygnale”.

Galę prowadzili Agnieszka Cegielska i Artur Orzech.

Z okazji jubileuszu 25-lecia „Tele Tygodnia”, redakcja przygotowała dla gości Telekamer wydanie specjalne w całości poświęcone temu tygodnikowi. Wspomina w nim początki pisma, pierwsze okładki, hitowe programy i seriale oraz gwiazdy, które święciły telewizyjne triumfy w minionym 25-leciu.

W tym roku już po raz drugi z rzędu transmisja z gali rozdania statuetek miała być transmitowana na oficjalnym fanpage „Tele Tygodnia”. Relacji jednak nie było z problemów technicznych.

Głosowanie trwało do 25 stycznia br. i odbywało się wyłącznie za pomocą sms-ów, dzięki którym czytelnicy „Tele Tygodnia” (Wydawnictwo Bauer) już po raz kolejny mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Tym razem na ten cel udało się zebrać 50 tys. zł. Czek odebrali: Olgierd Łukaszewicz, Małgorzata Zawadzka oraz Anna Solnicka-Heller.

Z danych ZKDP wynika, że w pierwszych trzech kwartałach ub.r. sprzedaż ogółem „Tele Tygodnia” wyniosła 718 638 egz.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Telekamery, Telekamery 2018, Tele Tydzień, Wydawnictwo Bauer

Komentarze (19) Dodaj komentarz

  1. Od wielu lat rózne rzeczy można o tym plebiscycie rzec,dobre,złe inne,w miarę obiektywne,subiektywne,etc.Różnie oceniać werdykty,nominacje;jak już jeden czytelnik napisał przeważnie są one takim tvnowskim plebiscytem,choć dziwne,że w tym r.żadna ze stacji tej sieci ich nie nadała,ale były lata,gdy zdominowane były przez tvp i to nie tylko w tych latach,choć też,gdy tvp była upychalnią dla tych,co sięnie zmieścili w tvn,albo mieli za mało.Szkoda,że rokrocznie pomija się niektórych ludzi,szkoda,że niektórzy rokrocznie dostawali te nagrody,można dyskutować co do wartości,jakości niektórych seriali,dziennikarzy;w końcu to taki nie inny plebiscyt,a nie jakaś oskarowa gala,oskary osobny temat.Dla mnie największą porażką telekamer jest kategoria sportowa.NIGDY nie zrozumiem dlaczwego w tej kategorii nagrody dostawali Kurzajewski i,w tym wypadku też znowu,Szpakowski,co do reszty nagród w tym roku,bez entuzjazmu,trochę dziwią,acz czy powinny,niektóre oceniam negatywnie,nie wszystkie,jest trochę +ów,ale raczej mi obojętne.Raz przechodziły bez echa,raz dość głośno było o nich,czasem następowało większe wzmorzenie,dy ludzie nie głosujący na Tk albo rzadko,chcieli poprzeć konkretną osobę,jakiś serial;pamiętam,jak w jednym roku jednijechali po nich,że tvnowskie,a inni chwalili,a w drugim że tvpowskie,a ci drudzy,że to jużnie to,że be...ale poza tymi grupami,czy konkretnymi latami,kaategoriami,raczej stosunek do plebiscytu,jego ocena był,była podobna rokrocznie,choć chyba z roku na rok coraz mniej pozytywnych,coraz więcej negatywncyh glosów było,ale nie upieram się,bo mogły być lata wzrostu,czy zmian ocen.NIgdy jakoś szczególnienie interesowałem się,ale sprawdzałem kto nominowany,kto dostał i jak było gdzie obejrzeć zerkałem,zresztą zawsze ktoś z rodziny czy znajomych oglądał,a jak się chce oceniać...insza rzecz,że znamy dorobek nominowanych,więc przez to oceniamy decyzję.no nicjest jak jest,ciekawe,czy plebiscyt przetrwa,ale chyba tak,,choć coraz więcej wątpliwosci;ale jeśli przetrwa to miejmy nadzieję,żenie w myśl zasady,mówiącej o tym co najdlużej u nas i jak długo trwa.:)

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia