WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Tomasz Czuwara w agencji Allegro

Tomasz Czuwara communications manager w agencji Allegro. W zespole Tomasz Lewandowski, Magda Jędrusiak i Oleksandr Pogrebniak

2017-11-14 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do działu komunikacji agencji Allegro dołączyli Tomasz Czuwara - communications manager oraz Tomasz Lewandowski - communications executive, a dział kreacji wesprą Magda Jędrusiak - senior creative i Oleksandr Pogrebniak - senior art director.

na zdjęciu na dole od lewej Tomasz Czuwara  Tomasz Lewandowski, Oleksandr Pogrebniak, na górze Magda Jędrusiak na zdjęciu na dole od lewej Tomasz Czuwara Tomasz Lewandowski, Oleksandr Pogrebniak, na górze Magda Jędrusiak

Tomasz Czuwara posiada ponad 7 lat doświadczenia w komunikacji marketingowej, zarówno w agencji (Weber Shandwick, Maurent PR), jak i po stronie klienta (Open Dialog Foundation). W swojej karierze przygotowywał i realizował strategie komunikacji dla takich brandów jak MasterCard, BZ WBK, Viacom czy Open Dialog Foundation. Ukończył Wydział Zarządania Uniwersytetu Warszawskiego.

Magda Jędrusiak w branży marketingowej pracuje od 10 lat, ostatnio w Kalicińscy.com. Zdobywczyni złotego i brązowego Effie oraz Golden Arrow za kampanie dla IKEA. Pracowała również dla Knorr, ŠKODA Polska, Alior Bank i Polskiej Akcji Humanitarnej. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski.

Tomasz Lewandowski od ponad 2 lat zajmuje się komunikacją w mediach społecznościowych, pracując m.in. dla agencji Elchupacabra i faceADDICTED. Odpowiadał za budowanie społeczności takich marek jak PLL „LOT”, Reebok, Citi Handlowy i Microsoft. Ukończył psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Oleksandr Pogrebniak zawodowo projektowaniem zajmuje się od blisko 10 lat. Przygotowywał kreacje dla takich marek jak Tymbark, Belenda i Bayer. Ostatnio pracował dla Logic Design. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych i Wzornictwa w Charkowie i Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Autor: pr

Wiecej informacji: Tomasz Czuwara, Tomasz Lewandowski, Magda Jędrusiak, Oleksandr Pogrebniak, agencja Allegro

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia