WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Krzysztof Czabański: TVP, Polskie Radio, PAP wyłamały się z nurtu jednego głosu, jednej narracji

Tomasz Grodecki został zastępcą redaktora naczelnego PAP

2017-09-12 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Tomasz Grodecki od września pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego PAP.

PAP / Radek Pietruszka PAP / Radek Pietruszka

Tomasz Grodecki to wieloletni dziennikarz PAP; w zawodzie od kilkunastu lat. Pracował w dziale politycznym PAP. Był korespondentem sejmowym, odpowiadał m.in. za obsługę rządu, prezydenta i MSZ. Jest autorem wielu wywiadów z najważniejszymi osobami w państwie i politykami zagranicznymi.

Od 1 kwietnia red. Tomasz Grodecki był zastępcą szefa Redakcji Krajowej PAP.

"W PAP pracuję już ponad 10 lat. Uważam, że nie ma w Polsce ważniejszego, bardziej wiarygodnego i odpowiedzialnego źródła informacji. Zawsze postrzegałem i postrzegam to, co robię w Agencji jako misję: rzetelnego opisywania rzeczywistości. Dołożę wszelkich starań, aby jakość serwisu była jak najlepsza. Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali" - podkreśla Grodecki.

Prezesem Polskiej Agencji Prasowej od maja 2016 roku jest Artur Dmochowski. Redaktorem naczelnym PAP jest Radosław Gil, jego pierwszym zastępcą - Cezary Bielakowski.

 

Autor: pr

Wiecej informacji: Tomasz Grodecki, PAP

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia