WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nino Dżikija na czele redakcji gospodarczej Wirtualnej Polski, odchodzi Tomasz Grynkiewicz

Tomasz Grynkiewicz: z WP do Netguru

2017-11-17 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od stycznia 2018 roku Tomasz Grynkiewicz obejmie stanowisko senior editor w firmie Netguru, gdzie będzie odpowiadał za projekty wydawnicze - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - To moment na zrobienie czegoś naprawdę top, skierowanego poza polski rynek - mówi nam Grynkiewicz.

Tomasz Grynkiewicz Tomasz Grynkiewicz

Na początku listopada br. Tomasz Grynkiewicz odszedł ze stanowiska szefa redakcji gospodarczej Wirtualna Polska Media, odpowiadającej za serwisy Money.pl i WP Finanse. Zastąpiła go w tej funkcji Nino Dżikija.

Z Grupą o2 Grynkiewicz od związany był od 2013 roku (niecały rok później firma przejęła Wirtualną Polskę). Początkowo zarządzał redakcją serwisu Biztok.pl, potem także WP Finanse, a od początku 2015 roku (po przejęciu przez Wirtualną Polskę Grupy Money.pl) - również Money.pl. Wcześniej przez 9 lat pracował w „Gazecie Wyborczej”.

Teraz Tomasz Grynkiewicz zdecydował się dołączyć do teamu Netguru, gdzie od stycznia obejmie stanowisko senior editor. Ma odpowiadać za projekty wydawnicze (m.in. biznesowo-technologiczny) wspólnie z Olą Prejs, szefową marketingu Netguru.

- Po kilkunastu latach pracy w mediach poczułem, że to doskonały moment na oddech i zrobienie czegoś naprawdę top, skierowanego poza polski rynek. I dlatego bardzo się cieszę się, że dołączam do Netguru. To świetni ludzie, z dużym naciskiem na teamwork, rozwój talentów, przywiązani do jakości projektów. I miejsce z wyjątkową dla mnie kulturą pracy - w polskich firmach to wciąż rzadkość - mówi nam Tomasz Grynkiewicz.

 - Tworzenie wybitnych treści to jeden z najlepszych sposobów na budowanie marki. Tomek to wielokrotnie nagradzany dziennikarz, który rozumie to lepiej ode mnie. Bardzo się cieszę, że zgodził się dołączyć do naszego zespołu - mówi dla Wirtualnemedia.pl Radek Zaleski z kierownictwa Netguru.

- Zadanie na 2018 r. jest proste: stworzyć topową, globalną publikację o technologiach i biznesie. Będziemy kompletować do niej zespół, wykorzystując także talenty, które już są w spółce. Zagraniczne tytuły wysoko zawiesiły poprzeczkę, tym ciekawiej zapowiada się nadchodzący rok - dodaje Grynkiewicz.

Netguru to firma tworzące aplikacje internetowe - jest odpowiedzialna także m.in. za platformę SięPomaga czy serwis CitySocializer. Większość klientów Netguru to kontrahenci zagraniczni.

Autor: jk

Wiecej informacji: Tomasz Grynkiewicz, Netguru

Komentarze (5) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia