WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

WP Pilot udostępniony na Chromecast

Tomasz Molga i Beata Kitowska w Wirtualnej Polsce

2017-08-03 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Pracę w newsroomie Wirtualnej Polski zaczęli dziennikarz gospodarczy Tomasz Molga (wcześniej m.in. w naTemat.pl i „Wprost”) oraz fotoedytorka Beata Kitowska (wcześniej m.in. w „Gazecie Wyborczej”, PAP i „Rzeczpospolitej”).

Tomasz Molga Tomasz Molga

Tomasz Molga w Wirtualnej Polsce pisać będzie o bieżących sprawach społecznych z pogranicza polityki i biznesu. - - Pisałem nie tylko o  biznesie, ale również polityce, wojsku (będąc korespondentem w Iraku), głośnych procesach sądowych. Wszystko to właściwie piszę po prostu o ludziach, bo za każdą opowiadaną  historią zazwyczaj stoi właśnie człowiek. Tak pokazywany świat jest najciekawszy - opisuje dziennikarz.

Poprzednio przez 3,5 roku Molga był związany z naTemat.pl. Wcześniej pracował we „Wprost” (przez pięć lat, m.in. jako szef działu Biznes), „Super Expressie” „Życiu”, TVP Warszawa i Polsacie.

Beata Kitowska w Wirtualnej Polsce będzie między m.in. tworzyć infografiki. Od 2012 roku była fotoedytorem dodatków lokalnych w „Gazecie Wyborczej”, a wcześniej pracowała jako. fotoedytor w PAP oraz „Rzeczpospolitej”.

Według badania Gemius/PBI w czerwcu br. strony i aplikacje internetowe Grupy Wirtualna Polska zanotowały 20,02 mln realnych użytkowników i 3 mld odsłon, a sam portal WP.pl - 13,75 mln użytkowników i 1,99 mld odsłon.

Autor: tw

Wiecej informacji: Tomasz Molga, Beata Kitowska, Wirtualna Polska

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia