WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVN Style i TVN Turbo w telewizji na życzenie TP

TP: tańszy abonament i więcej minut na rozmowy w nowej ofercie stacjonarnej

2011-03-24 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę planów telefonicznych. Osoby, które podpiszą umowę na jeden z nowych Planów DoMowy dostaną do 720 dodatkowych minut na połączenia z telefonami komórkowymi, a na opłacie abonamentowej zaoszczędzą do 360 zł.

Do wyboru są Plany: DoMowy Ile Chcesz, DoMowy Taniej i DoMowy Na Co Dzień z umowami na 12 lub 24 miesiące.

Przy umowie na 12 miesięcy klient może liczyć na niższy abonament i standardową liczbę minut. Jeśli zdecyduje się na umowę na 2 lata, to oprócz niższego abonamentu dostanie też podwojoną liczbę minut w abonamencie i usługę dodatkową, czyli dodatkowe minuty na wybrane numery stacjonarne lub na rozmowy do sieci komórkowych.

Przykładowo, osoby, które zdecydują się na zakup Planu DoMowy Ile Chcesz + w ofercie na 2 lata dostaną 2400 minut na rozmowy, zaoszczędzą w tym czasie ponad 230 zł na abonamencie i dodatkowo otrzymają 720 minut na połączenia do telefonii komórkowej.

Z kolei zamawiając na ten sam okres Plan DoMowy Taniej + lub Na Co Dzień +, mogą zmniejszyć opłatę abonamentową od 105 do blisko 350 zł. Klienci Planu DoMowy Taniej + dostaną też 2880 minut na dwa wybrane numery w sieci stacjonarnej, a osoby korzystające z Planu DoMowy Na Co Dzień + mają 1440 minut na połączenia do dwóch wybranych numerów do sieci komórkowych.

TP wprowadza także specjalny plan za 34 zł miesięcznie. Oferta ta nie zawiera minut w cenie abonamentu, ale w przeciwieństwie do Planu Socjalnego umożliwia korzystanie z Neostrady. Jest to najtańszy plan telefoniczny, na którym można kupić Neostradę. Oferta dostępna jest dla nowych jak i obecnych klientów TP.

Operator wprowadził także promocję plan DoMowy z nawigacją, w ramach której klient może zakupić nawigację GPS Lark Freebird 35.8 od złotówki. Warunkiem skorzystania z promocji jest przystąpienie do jednego z planów: DoMowy 60 (pakiet 60 minut, pakiet 120 minut), DoMowy 300 (pakiet 300 minut, pakiet 600 minut), DoMowy 1200 (pakiet 1200 minut, pakiet unlimited).

 

Autor: km

Wiecej informacji: TP, oferta stacjonarna TP, DoMowy Ile Chcesz, DoMowy Taniej, DoMowy Na Co Dzień, telefonia stacjonarna

Fotoreportaże

  reklama

Program TV

Zobacz więcej

NAJPOPULARNIEJSZE INFORMACJE

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej

Tylko u nas

Zobacz więcej

Blogi (472)

Dołącz do nas - załóż swojego bloga