WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVN Style i TVN Turbo w telewizji na życzenie TP

TP: tańszy abonament i więcej minut na rozmowy w nowej ofercie stacjonarnej

2011-03-24 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę planów telefonicznych. Osoby, które podpiszą umowę na jeden z nowych Planów DoMowy dostaną do 720 dodatkowych minut na połączenia z telefonami komórkowymi, a na opłacie abonamentowej zaoszczędzą do 360 zł.

TP: tańszy abonament i więcej minut na rozmowy w nowej ofercie stacjonarnej

Do wyboru są Plany: DoMowy Ile Chcesz, DoMowy Taniej i DoMowy Na Co Dzień z umowami na 12 lub 24 miesiące.

Przy umowie na 12 miesięcy klient może liczyć na niższy abonament i standardową liczbę minut. Jeśli zdecyduje się na umowę na 2 lata, to oprócz niższego abonamentu dostanie też podwojoną liczbę minut w abonamencie i usługę dodatkową, czyli dodatkowe minuty na wybrane numery stacjonarne lub na rozmowy do sieci komórkowych.

Przykładowo, osoby, które zdecydują się na zakup Planu DoMowy Ile Chcesz + w ofercie na 2 lata dostaną 2400 minut na rozmowy, zaoszczędzą w tym czasie ponad 230 zł na abonamencie i dodatkowo otrzymają 720 minut na połączenia do telefonii komórkowej.

Z kolei zamawiając na ten sam okres Plan DoMowy Taniej + lub Na Co Dzień +, mogą zmniejszyć opłatę abonamentową od 105 do blisko 350 zł. Klienci Planu DoMowy Taniej + dostaną też 2880 minut na dwa wybrane numery w sieci stacjonarnej, a osoby korzystające z Planu DoMowy Na Co Dzień + mają 1440 minut na połączenia do dwóch wybranych numerów do sieci komórkowych.

TP wprowadza także specjalny plan za 34 zł miesięcznie. Oferta ta nie zawiera minut w cenie abonamentu, ale w przeciwieństwie do Planu Socjalnego umożliwia korzystanie z Neostrady. Jest to najtańszy plan telefoniczny, na którym można kupić Neostradę. Oferta dostępna jest dla nowych jak i obecnych klientów TP.

Operator wprowadził także promocję plan DoMowy z nawigacją, w ramach której klient może zakupić nawigację GPS Lark Freebird 35.8 od złotówki. Warunkiem skorzystania z promocji jest przystąpienie do jednego z planów: DoMowy 60 (pakiet 60 minut, pakiet 120 minut), DoMowy 300 (pakiet 300 minut, pakiet 600 minut), DoMowy 1200 (pakiet 1200 minut, pakiet unlimited).

 

Autor: km

Wiecej informacji: TP, oferta stacjonarna TP, DoMowy Ile Chcesz, DoMowy Taniej, DoMowy Na Co Dzień, telefonia stacjonarna

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia