WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Miłość jest wszystkim” - nowa komedia TVN. W roli głównej Olaf Lubaszenko

TVN uruchomił aplikację WebHop. Oferuje ona możliwość bezpłatnego korzystania z internetu w zamian za oglądanie reklam

2017-12-07 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telewizja TVN uruchomiła mobiną aplikację WebHop, która w zamian za oglądanie reklam oferuje możliwość bezpłatnego korzystania z internetu w telefonie - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy stanowią dla nas istotną grupę odbiorców - mówi nam Maciej Maciejowski, członek zarządu Telewizji TVN.

TVN uruchomił aplikację WebHop. Oferuje ona możliwość bezpłatnego korzystania z internetu w zamian za oglądanie reklam

Za pośrednictwem WebHop użytkownik otrzymuje w telefonie bezpłatny dostęp do Internetu, dzięki któremu może swobodnie korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, komunikatorów oraz przeglądarek. W zamian, podczas korzystania z usługi, co jakiś czas wyświetlane są reklamy lub oferty sponsorów.

Wersja testowa aplikacji umożliwia codziennie co najmniej 7,5 tys. użytkownikom wykorzystanie do 100 MB internetu. Do ich grona można dołączyć każdego dnia, a miesięczny, maksymalny transfer to 3 GB.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy stanowią dla nas istotną grupę odbiorców. Chcemy pomóc tym, dla których płatny transfer danych jest ograniczeniem. Dzięki naszej aplikacji mogą bezpłatnie korzystać z Internetu na prostych i przejrzystych zasadach - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Maciejowski, członek zarządu Telewizji TVN.

W okresie testowym aplikacja dostępna jest tylko na telefonach z systemem Android (pobrać ją można w Sklepie Play). Jest ona dedykowana abonentom takich sieci, jak: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play.

Dane przesyłane za pośrednictwem WebHop nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić jaka ilość MB pozostała mu do wykorzystania. O przekroczeniu dziennych limitów obowiązujących w czasie testu aplikacji zostanie dodatkowo poinformowany.

Autorem i administratorem aplikacji jest firma Moben.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: WebHop, TVN, Moben, internet

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia