WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Przewodniczący KRRiT: składka audiowizualna najbardziej preferowana przez rząd, samoregulacja lepsza niż ustawa

Gorący temat

Magdalena Ogórek oskarża dyrektora Muzeum Polin o zniesławienie na wystawie o antysemityzmie

0

TVN, TK Krasnystaw i Zygmunt Solorz z nagrodami Złota PIKE

2017-10-11 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej podczas 44. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE przyznała nagrody branży kablowej Złota PIKE. Laureatami zostali TVN, TK Krasnystaw i Zygmunt Solorz.

TVN, TK Krasnystaw i Zygmunt Solorz z nagrodami Złota PIKE

W tym roku statuetki Złotej PIKE zostały przyznane po raz jedenasty. Uhonorowano laureatów w trzech kategoriach, a nagrody zostały wręczone podczas uroczystej Gali 44. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE, odbywającej się w Poznaniu.

Laureatem Złotej PIKE w kategorii nadawca został TVN, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności na rynku medialnym w Polsce. Kapituła konkursu doceniła przede wszystkim wkład stacji w rozwój nowoczesnej telewizji informacyjnej oraz tematycznej, ze szczególnym uwzględnieniem TVN24. Statuetkę z rąk prezesa PIKE Jerzego Straszewskiego odebrał Edward Miszczak - członek zarządu i dyrektor programowy TVN.

W kategorii operator, laureatem została Telewizja Kablowa Krasnystaw, a statuetkę w kategorii osoba/instytucja odebrał Zygmunt Solorz, twórca największej w Polsce i regionie grupy medialno-telekomunikacyjnej, składającej się z Cyfrowego Polsatu, Polkomtelu i Telewizji Polsatu.

Na wieczornej Gali została również rozstrzygnięta XII edycja Festiwalu Kanałów Tematycznych, w której o nagrody Tytanowe Oko walczą nadawcy, którzy nadają swoje programy w sieciach kablowych w Polsce.

Jury wybrało nominowanych i laureatów w czterech kategoriach: wydarzenie roku - A+E Networks Poland, kampania promocyjna - Turner Broadcasting, współpraca z operatorami - Fox Networks Group i kanał lifestylowy - kanał TVN Turbo.

 

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: TVN, TVN Turbo, HGTV, PIKE, Złota PIKE

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia