WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVP Info wyprzedziło TVN24 w październiku. Jacek Kurski: zdecydowanie najlepsza i najciekawsza stacja informacyjna

Gorący temat

Bronisław Wildstein z nagrodą Pan Cogito od Akademickich Klubów Obywatelskich

3

TVP.info w odświeżonej wersji: więcej wideo, docelowa odsłona w połowie 2018 roku

2017-11-10 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Portal TVP.info został uruchomiony w zmienionej odsłonie, w której bardziej eksponowane są materiały wideo. - To wersja przejściowa, docelowa nowa odsłona portalu ruszy w połowie przyszłego roku - zapowiada Jakub Sufin, dyrektor Ośrodka Mediów Interaktywnych Telewizji Polskiej.

TVP.info w odświeżonej wersji: więcej wideo, docelowa odsłona w połowie 2018 roku

Serwis TVP.info zyskał nowe menu, nawigację i szatę wizualną. „Kafelki” graficzne na stronie głównej zapowiadające najważniejsze materiały są dużo większe niż poprzednio, u dołu pojawiła się też sekcja z materiałami wideo, które można oglądać z poziomu strony głównej. Z kolei u góry wprowadzono mały boks pokazujący na żywo emisję TVP Info z platformy Streaming TVP.

- Witryna jest bardziej nowoczesna, przejrzysta, ma udoskonaloną, uporządkowaną nawigację. Na razie zrobiliśmy to, co trzeba już było, ponieważ serwis nie był modyfikowany od kilku lat - opisuje w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Jakub Sufin, dyrektor Ośrodka Mediów Interaktywnych Telewizji Polskiej. - To wersja przejściowa, docelowa nowa odsłona portalu ruszy w połowie przyszłego roku - zapowiada.

Telewizja Polska chce też ujednolicić wygląd wszystkich swoich serwisów internetowych. W maju br. w nowej odsłonie uruchomiona została witryna VoD.tvp.pl.

Według badania Gemius/PBI we wrześniu br. portal TVP.info zanotował 1,12 mln realnych użytkowników i 8,82 mln odsłon.

Autor: tw

Wiecej informacji: TVP Info, Jakub Sufin

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia