WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Wojciech Bębenek wzmacnia dział SEO Up&More

Gorący temat

Piotr Gliński: Polska Fundacja Narodowa robi dużo, krytykują ją dziennikarscy „wujkowie dobra rada”

0

Up&More odpowiada za obsługę digital AmeriGas

2018-02-12 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agencja interaktywna Up&More wygrała przetarg na kompleksową obsługę działań marketingowych online AmeriGas Polska.

Up&More odpowiada za obsługę digital AmeriGas

Umowa pomiędzy agencją Up&More a AmeriGas Polska została podpisana do końca 2018 roku i obejmuje szereg działań digitalowych.

Poprzednio agencja obsługiwała AmeriGas w 2016 roku.

- Up&More przygotowała dla nas bardzo konkretną i dopasowaną do naszych potrzeb ofertę, która zawierała estymacje poparte głęboką analityką oraz zaprezentowała nam audyt dotychczasowych działań wraz z rekomendacjami dalszego postepowania. Nasza wcześniejsza współpraca daje nam poczucie bezpieczeństwa rzetelnie wykonanej pracy i, w co głęboko wierzymy, osiągnięcia przewidywanych efektów - komentuje Paweł Dzięgielewski, marketing manager z firmy AmeriGas.

AmeriGas Polska jest jedną z czołowych firm w branży LPG w Polsce. Dystrybuuje gaz w butlach dla klientów indywidualnych i przemysłowych oraz zbiorniki gazowe do celów grzewczych i produkcyjnych. Jako jedyna firma w Polsce oferuje superlekkie butle gazowe nowej generacji, które można podłączyć bez użycia narzędzi. AmeriGas Polska jest częścią UGI International – europejską częścią biznesu amerykańskiego koncernu UGI Corporation.

Autor: pr

Wiecej informacji: Up&More, AmeriGas

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia