WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Virgin Mobile wprowadza multiSIM, abonamenty nawet za połowę ceny

Virgin Mobile: abonament za 10 zł dla biznesu

2017-09-22 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Operator Virgin Mobile przygotował ofertę dla biznesu. W abonamencie dla firm dostępna jest zarówno oferta indywidualna, jak również niedawno wdrożona opcja multi-SIM. Przedsiębiorcy mogą rozliczać do 20 numerów na jednej fakturze.

Virgin Mobile: abonament za 10 zł dla biznesu

Virgin Mobile w swojej ofercie nie dokonuje podziału użytkowników na indywidualnych i biznesowych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą korzystać z takich samych warunków ofertowych i otrzymywać faktury VAT bez dodatkowych kosztów.

Operator chce zainteresować przedsiębiorców w szczególności nową ofertą grupową, w której mogą oni tworzyć grupy abonamentów z 50% upustu na każdą kolejną aktywację lub przeniesiony numer. Poniższe tabele pokazują przykładowe wyliczenia abonamentów dla grup 2, 5 i 10 numerów.

Jeden przedsiębiorca może utworzyć w tej ofercie grupę od 2 do 5 numerów. Takich grup może posiadać maks. 4, czyli łącznie do 20 aktywnych numerów. Operator nie narzuca przy tym żadnych przedziałów ilościowych ani minimalnej liczby numerów – zniżki naliczane są tak samo przy 2, 3, 5 czy 20 numerach.

Natomiast dla klientów biznesowych, którzy nie potrzebują kilku numerów, Virgin Mobile przygotował swoją ofertę z planami w abonamencie. Poniższa tabela prezentuje oferty biznesowe dla pojedynczych numerów.

Poza możliwością rozliczania się na podstawie faktury VAT, oferty abonamentowe dla klientów biznesowych nie różnią się od ofert dla klientów indywidualnych. Oznacza to, że przedsiębiorcy mogą korzystać z takich rozwiązań abonamentowych Virgin Mobile jak bezterminowa umowa z 30-dniowym okresem wypowiedzenia bez dodatkowych kosztów i kar umownych, możliwość zmiany planów na wyższe i niższe w trakcie trwania umowy bez dodatkowych kosztów (jedynym zastrzeżeniem w przypadku oferty grupowej jest konieczność posiadania co najmniej jednego Planu 2), serwis samoobsługowy oraz aplikacja mobilna.

Oferty biznesowe Virgin Mobile są dostępne pod adresem virginmobile.pl/oferty/abonament/firma.

Autor: km

Wiecej informacji: Virgin Mobile

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia