WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVP1 szykuje telenowelę „Leśniczówka”. Krzysztof Globisz, Anna Seniuk i Marian Dziędziel w obsadzie

Weronika Książkiewicz w kampanii soków Victoria Cymes (wideo)

2017-12-07 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ruszyła kampania marki świeżych soków Victoria Cymes, której twarzą jest aktorka Weronika Książkiewicz. Za akcję pod hasłem „W linii prostej od natury” odpowiadają MK Group oraz MediaOn.

Weronika Książkiewicz w kampanii soków Victoria Cymes (wideo)

Kampania promuje soki marchwiowe i marchwiowo-selerowe. W ramach działań przygotowano spoty reklamowe w wersjach 15’’ oraz 30’’, które zobaczyć można w telewizji w stacjach ogólnopolskich i tematycznych (TVN, Polsat i Telewizja Polska).

Główną rolę w reklamach gra ambasadorką firmy Weronika Książkiewicz. Aktorka zachęca widza do spróbowania reklamowanych soków Cymes i ekologicznych jabłek. Reklama podkreśla połączenie nowoczesności z tradycją i poszanowaniem środowiska.

Akcję wspiera cykl spotkań dietetyków z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym oraz warsztaty z udziałem influencerów - bloggerów i dziennikarzy kulinarnych. Planowane są także publikacje w prasie i internecie oraz aktywacje w mediach społecznościowych.

Marka Victoria Cymes zaprezentuje swoje produkty w międzynarodowych targach spożywczych w Dublinie, Bukareszcie, Londynie i Paryżu.

Kampania uzyskała dotacje unijne w ramach wsparcia działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kampanię przygotowała agencja MK Group. Media zaplanował i zakupił dom mediowy MediaOn.

Autor: jd

Wiecej informacji: Weronika Książkiewicz, Victoria Cymes, soki Cymes

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia