SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Ponad 7 mln zł na promocję Wielkich Jezior Mazurskich

Rozpoczął się przetarg na przygotowanie i realizację kampanii promocyjnej w ramach projektu „7 Cudów Mazur - promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”. Jej budżet wynosi ponad 6,25 mln zł, a wybrana w nim firma będzie go realizować do końca przyszłego roku.

fot. akpa Article

Przetarg prowadzi Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020. Zaplanowana ogólnopolska kampania, która ma być prowadzona pod hasłem „Mazury to biznes” ma zwiększyć rozpoznawalność Krainy Wielkich Jezior Mazurskich (KWJM) jako atrakcyjnego obszaru dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz lokowania inwestycji. Będą składać się na nią wszelkie działania promocyjne i PR, kreujące i utrwalające wizerunek tego regionu jako właściwego miejsca do prowadzenia i rozwijania biznesu, inwestowania, dobrego miejsca do pracy oraz zamieszkania. Ponadto działania informacyjno - promocyjne maja służyć do wzmocnienia marki regionu oraz upowszechnienia korzyści płynących z inwestowania na obszarze Krainy WJM.

Wybrana w przetargu firma zajmie się przygotowaniem i realizacją ogólnopolskiej kampanii reklamowej, działań PR w Polsce i zagranicą, działań promocyjnych w mediach społecznościowych oraz przygotowaniem filmu i folderu promocyjnego. Ma być realizowana od III kwartału br. do końca 2019 roku. Będzie adresowana do liderów opinii, inwestorów polskich, profesjonalistów, turystów biznesowych.

Kampania ma obejmować prasę, internet, radio, telewizję. Zwycięska agencja będzie odpowiadać m.in. za określenie całościowych założeń kampanii i jej poszczególnych elementów, strategię komunikacji, w tym propozycję haseł kampanii, projekt linii kreacyjnej całej kampanii oraz projekty linii graficznej wszystkich rodzajów nośników zaplanowanych w kampanii, koncepcję strategii medialnej i plan zakupu mediów (plany medialne), przygotowanie media planu kampanii oraz rezerwacja i zakup mediów z uwzględnieniem targetowania kampanii na terenie kraju i zagranicą.

Warunkiem udziału w przetargu, który trwa do 22 czerwca br. jest wpłata 50 tys. zł wadium. Budżet zaplanowanych działań wynosi 6 250 261 zł netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ponad 7 mln zł na promocję Wielkich Jezior Mazurskich

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gryzli
W końcu może ktoś coś z tym zrobi bo poprostu żal patrzeć jak to wszystko marnuje się
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing