WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Roszady wśród wydawców w Wirtualnej Polsce, odchodzi Tomasz Pstrągowski

Marta Pawłowska i Karolina Głogowska żegnają się z Wirtualną Polską, Elwira Piwowarska awansuje

2017-04-14 A A A KOMENTARZE: 10 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sekretarz pionu wydawniczego Marta Pawłowska i redaktor prowadząca serwis kobiecy Karolina Głogowska zrezygnowały z dalszej pracy w Wirtualnej Polsce - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Funkcję Pawłowskiej ma przejąć Elwira Piwowarska.

Od lewej: Marta Pawłowska i Elwira Piwowarska Od lewej: Marta Pawłowska i Elwira Piwowarska

Marta Pawłowska do zespołu redakcyjnego Wirtualnej Polski dołączyła pod koniec ub.r. Wcześniej pracowała m.in. w serwisie Weekend.gazeta.pl (jako redaktor, a potem zastępca redaktor naczelnej) oraz w portalu naTemat.pl (w latach 2012-2014).

W Wirtualnej Polsce będzie zatrudniona do końca kwietnia. - W mojej rezygnacji nie ma żadnego wątku sensacyjnego. Decyzja związana jest z prywatnymi planami - przekazała Pawłowska portalowi Wirtualnemedia.pl.

Według naszych informacji funkcję sekretarza pionu wydawniczego ma przejąć Elwira Piwowarska, która z Wirtualną Polską jest związana na stałe od ponad ośmiu lat. Na początku br. objęła stanowisko product managera w pionie lifestylowym, a przedtem przez osiem lat była kierownikiem serwisów dla kobiet. Wcześniej współpracowała z WP jako dziennikarka.

Z Wirtualną Polską rozstaje się również Karolina Głogowska, związana z firmą od sześciu lat. Początkowo była dziennikarką w serwisie Dzieci.pl, a potem jako redaktor prowadząca odpowiadała za tę witrynę oraz dział Ludzie w serwisie Kobieta.wp.pl. Głogowska potwierdziła nam, że odchodzi z WP.

Wirtualna Polska nie komentuje zmian personalnych w swoim zespole.

Według badania Gemius/PBI w marcu br. portal WP zanotował 14,63 mln realnych użytkowników i 2,03 mld odsłon, a wszystkie strony i aplikacje Grupy Wirtualna Polska - 21,14 mln użytkowników i 3,18 mld odsłon.

Autor: tw

Wiecej informacji: Wirtualna Polska, WP, Elwira Piwowarska, Marta Pawłowska, Karolina Głogowska

Komentarze (10) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia