Właściciele Grupy ITI pożegnali się z pracownikami TVN

Właściciele Grupy ITI zorganizowali w miniony piątek pożegnanie z kluczowymi pracownikami Grupy TVN, która niebawem trafi w ręce Scripps Networks Interactive. - Było bardzo miło i wspominkowo - mówią nam uczestnicy spotkania.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

W imprezie wzięli udział szefowie Grupy ITI, zarząd Grupy TVN, dyrektorzy poszczególnych działów TVN, a także najważniejsi dziennikarze i gwiazdy stacji. - Było to spotkanie dla osób, które albo zakładały w 1997 roku TVN albo pracowały w nim przez wiele lat. Spotkali się ludzie, którzy bardzo dobrze siebie znają - usłyszeliśmy od osoby uczestniczącej w imprezie.

Podczas spotkania pożegnalnego przedstawiciele rodzin Walterów i Wejchertów podziękowali pracownikom stacji za lata pracy i życzyli im powodzenia w nowej sytuacji firmy. Zapewniali, że decydując się na sprzedaż telewizyjnej spółki koncernowi Scripps Networks Interactive wybrali najlepszego nowego właściciela dla TVN. Uczestnicy spotkania mieli też szansę podzielić się z innymi swoimi wspomnieniami z dotychczasowego okresu pracy w stacji.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zygmunt-solorz-zak-najbogatszy-w-mediach-dalej-ruta-klicki-wejchertowie-walter-i-czechowicz ##

Na początku III kwartału br. ma zostać sfinalizowana transakcja zakupu pakietu 52,4 proc. akcji Grupy TVN od Grupy ITI i Grupy Canal+ przez Southbank Media. To irlandzka spółka należąca do amerykańskiego koncernu Scripps Networks Interactive. Kwota transakcji wyniesie 584 mln euro. Na sprzedaż TVN zgodził się już Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a na 1 lipca br. zwołano nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy TVN. Scripps Networks Interactive zapowiedział już, że będzie chciał przejąć 100 proc. akcji TVN i wycofać spółkę z giełdy.

Grupa TVN jest nadawcą 13 kanałów telewizyjnych, w tym TVN, TVN7, TVN24, TVN Style, TVN Turbo i TTV, ma w portfolio też serwis wideo na żądanie Player.pl. Należy do niej ponadto broker reklamowy TVN Media.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Koniec programu Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Tak się oglądał

Koniec programu Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Tak się oglądał

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft
Materiał reklamowy

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft

Nowy serwis Inforu wystartuje później

Nowy serwis Inforu wystartuje później