WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ketchup Włocławek reklamowany jako „ten sam od lat”

Włocławek, Częstochowa i Starogard Gdański z nowym stacjami radiowymi

2017-07-14 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Na czwartkowym posiedzeniu KRRiT przyznała koncesje trzem spółkom na rozpowszechnianie programu radiowego we Włocławku, Częstochowie i Starogardzie Gdańskim.

Włocławek, Częstochowa i Starogard Gdański z nowym stacjami radiowymi

Spółka Medialne Centrum Kujaw otrzymała zgodę na program radiowy „Kujawy” 99,4 MHz o charakterze wyspecjalizowanym muzycznym z elementami słownymi odnoszącymi się do tematyki lokalnej Włocławka i innych miejscowości objętych zasięgiem nadawania. W konkursie startowały też Multimedia, Eurozet, Grupa Radiowa Agory, Radio Eska, Auxilium oraz spółki Trio, Internal Communication i Korylex.

W Częstochowie uruchomiony będzie program radiowy „Radio Polska Muzyka” 101 MHz. o charakterze wyspecjalizowanym muzycznym prezentującym muzykę polską i wiedzę o tej muzyce. Właścicielem rozgłośni będzie Agencja Reklamowa Radio Park. O tę częstotliwość ubiegały się też: Radio Wawa, Radio Pogoda, Trio i Radio Częstochowa.

Z kolei Radio ABC otrzymało zgodę na nadawanie stacji „Radio Starogard” 89,8 MHz. Program rozgłośni będzie posiadać zasięg lokalny o charakterze uniwersalnym z tematyką dotyczącą Starogardu Gdańskiego i okolic. O koncesję starały się także Radio Eska, Radio Wawa, Złote Przeboje i Zet Gold,

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Włocławek, Częstochowa, Starogard Gdański, Kujawy, Radio Polska Muzyka, Radio Starogard

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia