Reprezentant Polski w piłce nożnej od dawna przejawia artystyczną wrażliwość i zamiłowanie do muzyki. Najczęściej można go było jednak słuchać grającego na fortepianie. Tym razem stworzył tekst do piosenki swojej żony "I Do".
- Moja żona nagrała sobie taką linię melodyczną bez słów i jakoś tak zupełnie z nudów któregoś wieczoru zacząłem pisać i tak popisałem - opowiada golkiper Juventusu Turyn. - Wysłałem tekst żonie w ramach niespodzianki i myślałem, że oleje. A ona mówi, że to jest całkiem fajne.
Sportowiec wyjawił, że słowa utworu, które napisał traktują o toksycznej miłości.

Numer "I Do" trafi na album "On My Way", który ukaże się 17 listopada. To drugi studyjny longplay wokalistki, który promują trzy single "Takin' Ya Rock Out", "Hiding In The Water" i tytułowy "On My Way".
Oto tracklista:1. Lay My Body Down2. Hiding In The Water3. Takin' Ya Rock Out4. M.I.A.5. SiN6. I Do7. Flesh And Bone8. How Dare You9. On My Way10. Complete
Marina Łuczenko-Szczęsna to wokalistka, kompozytorka, aktorka i zdobywczyni ponad 20 nagród za osiągnięcia muzyczne. W listopadzie 2011 roku wydała debiutancką płytę "Hard Beat". Jesienią 2016 roku wypuściła singel "Let Me Love The Lonely" nagrany z Jamesem Arthurem.











