WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Telewizja Polska w przetargu szuka domu mediowego

Gorący temat

Magdalena Ogórek oskarża dyrektora Muzeum Polin o zniesławienie na wystawie o antysemityzmie

11

Siedem agencji walczy o obsługę kampanii województwa łódzkiego z budżetem ponad 7 mln zł

2018-02-23 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Łącznie siedem agencji złożyło cztery oferty w przetargu województwa łódzkiego na kampanię dotyczącą naboru wniosków w ramach RPO WŁ 2014-2020. budżet dwuletnich działań wynosi 7,2 mln zł netto.

Siedem agencji walczy o obsługę kampanii województwa łódzkiego z budżetem ponad 7 mln zł

W odpowiedzi na ogłoszony na początku stycznia br. przetarg władz województwa łódzkiego wpłynęły cztery oferty: od dwóch agencji i dwóch konsorcjów. Są to Partner of Promotion (z ceną 8,6 mln zł brutto) i Aplan Media (z ceną 8,55 mln zł) oraz konsorcja: pierwsze złożone z agencji .bringMore advertising, Media Group i Profile (z ceną 9,4 mln zł) i drugie składające się z agencji: Fabryka Komunikacji Społecznej i ClickAd Interactive (z ceną 8,9 mln zł).

Wybrana agencja (lub konsorcjum agencji) będzie odpowiedzialna za opracowanie kreatywnej (w tym linia graficzna) i strategicznej koncepcji oraz realizację kampanii naborowej RPO WŁ 2014-2020 na terenie województwa łódzkiego. Akcja ma mieć przede wszystkim charakter informacyjny, wskazujący na środki finansowe i planowane nabory wniosków.

Kampania ma być spójna i nawiązywać do kampanii realizowanej na rzecz województwa łódzkiego w 2016 roku. Jej główny przekaz ma głosić, że „Fundusze Europejskie w Łódzkiem wspierają tych, którzy realizując dobre pomysły, zwiększają możliwości i poprawiają jakość życia mieszkańców regionu. Hasło kampanii z kolei ma brzmieć: „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”. Działania reklamowe mają obejmować internet, media społecznościowe, prasę, radio i telewizję. Wybrana agencja będzie pracować dla władz regionu przez dwa lata od momentu zawarcia umowy.

Wartość budżetu, jaki władze łódzkiego zamierzają przeznaczyć na zaplanowane działania, wynosi 7,2 mln zł netto.

 

Autor: bg

Wiecej informacji: województwo łódzkie, przetarg

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia