WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Żywność będzie taniała, ale dużo zależy od sytuacji na Wschodzie

„Wszystko, co kochasz” - polska żywność reklamuje Kaufland (wideo)

2015-01-13 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ruszyła wizerunkowa kampania reklamowa supermarketów Kaufland prezentująca dostępną w nich polską żywność. Akcja jest prowadzona pod hasłem „Wszystko, co kochasz”.

„Wszystko, co kochasz” - polska żywność reklamuje Kaufland (wideo)

Bohaterami kampanii pod hasłem „Wszystko, co kochasz” są polscy plantatorzy i producenci artykułów żywnościowych, które są dostępne w supermarketach Kaufland, a finalnie trafiają na stoły klientów. Reklamy podkreślają, że produkty te są przygotowywane z pasją i zaangażowaniem gwarantującymi ich wysoką jakość. Symbolem graficznym akcji jest serce w barwach biało-czerwonych.

W pierwszej odsłonie kampanii prezentowane są pieczywo z mąki z polskiego zboża oraz jabłka z rodzimych plantacji.

Akcja jest prowadzona przede wszystkim w telewizji oraz internecie (m.in. w serwisach wideo i VoD).

Kaufland Polska nie informuje, z którymi firmami marketingowymi współpracuje przy przygotowywaniu i realizacji kampanii, tłumacząc to poufnością zawartych umów. Przy poprzedniej dużej akcji reklamowej sieci Kaufland, prowadzonej wiosną ub.r. (zobacz szczegóły), pracowały agencja Scholz & Friends Warszawa (kreacja), firmy produkcyjne Easy Hell, Stage2, Studio Spot i Studio Cord (produkcja spotów) oraz dom mediowy Maxus (planowanie i zakup mediów).

Autor: tw

Wiecej informacji: Kaufland, żywność, supermarket

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia