WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Dziecięca redakcja Polskiego Radia nie chciała uczestniczyć w szkolnej uroczystości. „Zahacza o politykę”

Polskie Radio zrelacjonuje Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 i Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020

2017-04-20 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Polskie Radio i Discovery Communications podpisały umowę sublicencyjną, na podstawie której nadawca publiczny będzie miał dostęp do relacji z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczang oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio.

Siedziba Polskiego Radia, Foto: Małgorzata Sas/PR Siedziba Polskiego Radia, Foto: Małgorzata Sas/PR

Zgodnie z umową Polskie Radio otrzyma od Discovery Communications na zasadzie sublicencji niewyłączne prawa do transmisji radiowych z igrzysk w Pjongczang i Tokio, zarówno na swoich antenach, jak i jednocześnie w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych.

- Porozumienie z Polskim Radiem to przede wszystkim kolejna świetna wiadomość dla wszystkich kibiców w Polsce. Cieszymy się, że dzięki naszej współpracy, miliony radiosłuchaczy w Polsce poczują atmosferę igrzysk, a także poznają inspirujące historie polskich sportowców i ich drogę do spełnienia marzeń - mówi Adam Widomski, Eurosport channel director w Polsce.

Discovery Communications jest właścicielem praw telewizyjnych i multimedialnych do czterech kolejnych igrzysk olimpijskich.

Na początku tego roku, Discovery podpisało umowę z Telewizją Polską, dzięki której polski nadawca publiczny otrzymał wyłączne prawa w kanałach otwartych do materiałów audiowizualnych z Pjongczang 2018 i Tokio 2020, a także prawa cyfrowe do transmisji nadawanych w sposób linearny oraz ograniczone prawa do retransmisji i skrótów najważniejszych wydarzeń.

Autor: łb

Wiecej informacji: Polskie Radio, Discovery Communications, Eurosport, Zimowe Igrzyska Olimpijskie, Letnie Igrzyska Olimpijskie

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia