SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Zuzanna Warowna-Toruńska założyła firmę doradczą Concept Spot

Zuzanna Warowna-Toruńska, która w lutym br. rozstała się z Grupą Ogilvy, założyła firmę doradczą Concept Spot zajmującą się m.in. komunikacją i marketingiem.

Zuzanna Warowna-Toruńska, fot. Zofia Kowalczyk Article

Concept Spot oferuje usługi zarówno z zakresu doradztwa w zakresie komunikacji i marketingu, jak i rozwoju biznesu (szkolenia, warsztaty, nowy biznes, wsparcie rekrutacji, wsparcie procesowe, etyka i odpowiedzialność w biznesie).

- Przez prawie 20 lat zdobywałam doświadczenie zarówno w tworzeniu skutecznej komunikacji, jak i w różnych aspektach zarządzania firmą. Z wielu moich rozmów wynika, że rzeczy, które dla mnie są oczywiste i powinny stanowić podstawę działania każdej firmy, nie tylko agencji reklamowej, nie są wykorzystywane przez innych a dzięki nim firmy mogłyby po prostu lepiej działać. Wiem, na czym się znam i w czym jestem dobra i chcę wykorzystać praktyczną wiedzę. Do tego zależy mi bardzo na szerzeniu idei odpowiedzialności i etyki w biznesie. CSR jest często wisienką na torcie - chodzi o to, żeby na co dzień tak kształtować biznes, żeby nie szkodzić innym i wciąż się rozwijać. Z doświadczenia wiem, że można i że to nie boli - mówi Zuzanna Warowna-Toruńska.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl dodaje, że jeśli chodzi o branże klientów, dla których chce pracować - nie będzie się ograniczać. - Rozmawiam z wieloma firmami, w tym także z sektora szeroko rozumianej branży komunikacyjnej, do której mi na pewno najbliżej, ale też z branżą health & wellness, w tym m.in. branża fitness oraz turystyczną - mówi.

Na razie będzie pracować samodzielnie, bez zatrudniania dodatkowych osób. Jednak w sytuacji, gdy projekty będą tego wymagać, będę dopraszać do nich specjalistów, których znam i do których mam zaufanie. Sukces przedsięwzięcia będę mierzyła nie wielkością firmy, ale satysfakcją z realizowanych projektów  - zapowiada Warowna-Toruńska.

Zuzanna Warowna-Toruńska związana jest z branżą reklamową od 2001 roku. Pracowała w takich agencjach jak BBDO, Mullen Lowe, DDB&tribal. Ostatnio zarządzała Grupą Ogilvy w Polsce. Po tym jak odeszła, szefową agencji została Agnieszka Wasilewska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zuzanna Warowna-Toruńska założyła firmę doradczą Concept Spot

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gruby Maciek & Zjarany Tytus
Zuza, daj sobie spokój. Przecież nie masz pojęcia o komunikacji, może jedynie o funkcjach w Excelu mogłabyś zrobić szkolenie. Albo jak w rok wykończyć agencję - case study Ogilvy.
18 4
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing