Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-05-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ W GALERII KATOWICKIEJ. OKO W OKO Z PIERWSZYM TRENEREM KADRY SIATKARZY

 

Lubisz niespodzianki? Chcesz spotkać Vitala Heynena, pierwszego trenera Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn oraz jednego z czołowych siatkarzy? A może to właśnie do ciebie szkoleniowiec uśmiechnie się i podaruje ci coś wyjątkowego? 18 maja Galeria Katowicka, wraz z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i Miastem Katowice, przygotowała dla odwiedzających niesamowite przeżycia. Wystarczy w godzinach 18:00 – 20:00 pojawić się – najlepiej na parterze centrum handlowego i … spodziewać się niespodziewanego.

 

Klienci, odwiedzający Galerię Katowicką, bywają zaskakiwani różnorodnymi pozytywnymi akcjami, proponowanymi przez obiekt. Nie będą więc zdziwieni, gdy już w najbliższy piątek, 18 maja od godziny 18:00, będą mogli – także na żywo - spotkać pierwszego trenera polskiej kadry siatkarskiej oraz jednego z zawodników – w nieco odmiennej, niż zwykle, roli. Jakiej?

 

- Rola, w jakiej wystąpią nasi goście, będzie niespodzianką dla odwiedzających – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej. – Na pewno będzie dużym zaskoczeniem, gdy klienci nagle usłyszą i zobaczą trenera oraz znanego zawodnika w jednym z miejsc w naszym obiekcie. Trzeba jednak będzie pojawić się w konkretnym miejscu i mieć nieco szczęścia, ale jestem pewien, że nie sprawi to zbyt wiele kłopotów. Podpowiem, że warto bacznie obserwować nośniki multimedialne w naszym Centrum – dodaje.

 

Wizyta trenera Heynena i jednego z czołowych zawodników Kadry Narodowej w Galerii Katowickiej będą nie lada gratką nie tylko dla fanów siatkówki. To także doskonała okazja, by każdy mógł „na żywo” spotkać kluczowe postacie kadry, zamienić z nimi kilka słów czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Szczęśliwcy mają także szansę na otrzymanie zaproszenia na mecz Siatkarskiej Ligi Narodów w Spodku w dniu 25 maja 2018. Polska zagra wtedy z Koreą Południową.

 

Wydarzenie w Galerii Katowickiej towarzyszy promocji Siatkarskiej Ligi Narodów, najmłodszego „dziecka” Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), w której w tym roku gra 16 najlepszych światowych zespołów. Celem Siatkarskiej Ligi Narodów jest podniesienie poziomu sportowych akcji dla fanów i zapewnienie światowej klasy platformy do rywalizacji i rozwoju dla zawodników.

 

Zapraszamy!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ