Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-05-10

A A A POLEĆ DRUKUJ

Niezwykłe seminarium „Umysł Milionera” Harva Ekera

 

Alior Instytut Szkoleń zaprasza na wyjątkową konferencję „Umysł Milionera”. W dniach 17 – 19 maja br. w Warszawie, światowy autorytet w dziedzinie zarządzania finansami, Harv Eker - zaprezentuje jak, mimo niesprzyjających okoliczności, odnieść sukces w biznesie i efektywnie budować majątek.                                                   

Harv Eker znany na całym świecie założyciel jednej z największych firm szkoleniowych, autor bestsellerowej książki pt. „Bogaty albo biedny – po prostu różni mentalnie” poprowadzi spotkanie,  podczas którego uczestnicy będą mieli okazję poznać sposoby efektywnego zarządzania finansami oraz nauczyć się jak skutecznie inwestować pieniądze. Osoby, które wezmą udział w seminarium organizowanym przez Alior Instytut Szkoleń dowiedzą się czym różni się sposób myślenia ludzi bogatych od ludzi biednych i w czym warto ich naśladować, oraz w jaki sposób „rządzić” pieniędzmi i nie pozwolić, by to one rządziły nami. Uczestnicy spotkania poznają również mechanizmy budowania dochodów pasywnych oraz dowiedzą się jak stworzyć plan działania, który pozwoli osiągnąć wolność finansową i sukces.

Program konferencji zatytułowanej „Umysł Milionera” został opracowany w sposób, który dostarczy wiedzy w czterech głównych obszarach:

·         Jak w obecnych czasach osiągnąć sukces finansowy?

·         Jak inwestować pieniądze?

·   Jak reagować na dzisiejszą sytuację w pracy bądź prowadząc własny biznes?

·         Na co nastawić swój umysł, aby osiągnąć sukces?

Więcej informacji na temat konferencji i biletów znajduje się na stronie: https://aliorszkolenia.pl/konferencje/harv_eker                                                          

Jest to kolejna już konferencja z udziałem światowej klasy eksperta a zarazem jeden z wielu projektów realizowanych przez Alior Instytut Szkoleń, którego celem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie szkoleń biznesowych. Trenerzy Instytutu to grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach biznesu. Ich rozwiązania
i pomysły są wykorzystywane w codziennej pracy Alior Banku od ponad czterech lat. W tym czasie zostały one wielokrotnie sprawdzone w praktyce oraz przyniosły wymierne efekty biznesowe.

Słowa kluczowe:Alior Bank

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ