Gorący temat

Kancelaria Sejmu zawiesiła wydawanie jednorazowych kart wstępu m.in. dla dziennikarzy

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-05-10

A A A POLEĆ DRUKUJ

Niezwykłe seminarium „Umysł Milionera” Harva Ekera

 

Alior Instytut Szkoleń zaprasza na wyjątkową konferencję „Umysł Milionera”. W dniach 17 – 19 maja br. w Warszawie, światowy autorytet w dziedzinie zarządzania finansami, Harv Eker - zaprezentuje jak, mimo niesprzyjających okoliczności, odnieść sukces w biznesie i efektywnie budować majątek.                                                   

Harv Eker znany na całym świecie założyciel jednej z największych firm szkoleniowych, autor bestsellerowej książki pt. „Bogaty albo biedny – po prostu różni mentalnie” poprowadzi spotkanie,  podczas którego uczestnicy będą mieli okazję poznać sposoby efektywnego zarządzania finansami oraz nauczyć się jak skutecznie inwestować pieniądze. Osoby, które wezmą udział w seminarium organizowanym przez Alior Instytut Szkoleń dowiedzą się czym różni się sposób myślenia ludzi bogatych od ludzi biednych i w czym warto ich naśladować, oraz w jaki sposób „rządzić” pieniędzmi i nie pozwolić, by to one rządziły nami. Uczestnicy spotkania poznają również mechanizmy budowania dochodów pasywnych oraz dowiedzą się jak stworzyć plan działania, który pozwoli osiągnąć wolność finansową i sukces.

Program konferencji zatytułowanej „Umysł Milionera” został opracowany w sposób, który dostarczy wiedzy w czterech głównych obszarach:

·         Jak w obecnych czasach osiągnąć sukces finansowy?

·         Jak inwestować pieniądze?

·   Jak reagować na dzisiejszą sytuację w pracy bądź prowadząc własny biznes?

·         Na co nastawić swój umysł, aby osiągnąć sukces?

Więcej informacji na temat konferencji i biletów znajduje się na stronie: https://aliorszkolenia.pl/konferencje/harv_eker                                                          

Jest to kolejna już konferencja z udziałem światowej klasy eksperta a zarazem jeden z wielu projektów realizowanych przez Alior Instytut Szkoleń, którego celem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie szkoleń biznesowych. Trenerzy Instytutu to grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach biznesu. Ich rozwiązania
i pomysły są wykorzystywane w codziennej pracy Alior Banku od ponad czterech lat. W tym czasie zostały one wielokrotnie sprawdzone w praktyce oraz przyniosły wymierne efekty biznesowe.

Słowa kluczowe:Alior Bank

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ