Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-04-20

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nowy sprzęt na nowy sezon od ROCKWOOL

Wiosna to czas zmian, dlaczego nie wymienić więc narzędzi i  odzieży roboczej potrzebnych przy ocieplaniu ? I to bez żadnych kosztów. Po raz kolejny rusza akcja dla profesjonalnych wykonawców ocieplających domy jednorodzinne wełną skalną. By odebrać nagrodę gwarantowaną wystarczy zgłosić SMSem i uzyskać potwierdzenie, wykonanego ocieplenia ścian zewnętrznych lub poddasza wełną skalną ROCKWOOL.

Rynek budowlany oparty jest o wiedzę o doświadczenie wykonawców. To oni swoja  pracą definiują kierunku i obszary rozwoju. Od wielu lat w ROCKWOOL Polska staramy się wspierać działanie fachowych wykonawców ociepleń nie tylko poprzez doradztwo  techniczne, czy akcje edukacyjne, ale także przez promocje, dzięki którym wykonawcy pracujący na wełnie skalnej mogą otrzymywać nagrody, tak przydatne w ich pracy. Kolejna akcja skierowana do tego grona fachowców to możliwość zdobycia gwarantowanych nagród, takich jak ubrania robocze czy narzędzia. Zasady są proste: uczestnicy muszą wykonać ocieplenie ścian zewnętrznych lub poddasza wolnostojącego domu jednorodzinnego, wykorzystując do tego wełnę skalną ROCKWOOL. Każdy zgłoszony i potwierdzony montaż wygrywa gwarantowane nagrody, które ułatwią pracę w wiosenne dni.

Budowlane gadżety dla profesjonalistów

Akcja dla wykonawców to atrakcyjne nagrody i minimum formalności. Fachowcy mogą wybierać pomiędzy wartościowymi pakietami nagród – w zależności od ich obecnych potrzeb. pomiędzy zestawem ubrań roboczych (t-shirt, ogrodniczki, czapka z daszkiem i rękawice), zestawem narzędzi roboczych (m.in. sznur traserski i wiertła marki BOSCH), zestawem końcówek i kluczy BOSCH czy kobyłkami, ułatwiającym cięcie wełny skalnej czy nakładanie kleju.

Co zrobić, żeby wziąć udział w akcji? Wystarczy zgłosić montaż ocieplenia, w momencie otwarcia pierwszej paczki wełny skalnej,  wysyłając SMS o treści „Mam realizację” - nie trzeba zbierać żadnych etykiet. Cała reszta jest po stronie firmy ROCKWOOL

Każdy nagrodzony wykonawca staje się automatycznie członkiem klubu SUPERWYKONAWCY ROCKWOOL. Jest to miejsce, gdzie ceniony jest profesjonalizm, wiedza i umiejętności wykonawców. Specjaliści mają stały dostęp do oferty szkoleniowej i fachowej wiedzy. Klubowicze mogą uzyskać też prestiżowe potwierdzenie swoich umiejętności oraz jakości oferowanych usług, w formie tytułu Certyfikowanego Wykonawcy ROCKWOOL. Dzięki niemu, indywidualni inwestorzy otrzymują gwarancję najwyższego profesjonalizmu pracy wykonawców ociepleń.

 

 

Fachowo zamontowane produkty z wełny skalnej ROCKWOOL to gwarancja trwałości na długie lata, codziennego komfortu akustycznego, a co najważniejsze – bezpieczeństwa pożarowego domowników. Więcej informacji na temat akcji, dostępne jest na stronie www.rockwool.pl/wykonawca

Słowa kluczowe:rockwool

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS