Reebok Classic #freeyourfury – wyładuj furię z ambasadorami marki

W sieci pojawiło się właśnie najnowsze wideo, będące owocem współpracy z ambasadorami Reebok Classic. Film został zainspirowany hasłem kampanii - #freeyourfury. To proste i silne wezwanie do uwolnienia wewnętrznej furii i podążania własną drogą, niezależnie od wzbudzanych kontrowersji. Jeśli to, co robisz, nosisz, mówisz czy myślisz, nie podoba się innym, to inni mają problem, a nie Ty!

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Każdy z ambasadorów zaprezentował się z zupełnie innej strony tj. w przestrzeni miejskiej jak i lokalizacjach związanych z ich codzienną pracą. Tym samym Natalię Nykiel możemy podziwiać na backstage’u przed koncertem oraz w trakcie występu. JIMKA zastaliśmy w jego studio nagraniowym pracującego nad muzyką do wideo. Alana Andersza przyłapaliśmy w jednym z przejść podziemnych, a Martę stąpającą dynamicznym krokiem po korytarzach Capitolu. Areta z kolei krząta się po garderobie pełnej ubrań i próbuje zdecydować się na najlepszą stylizację.

Film jest również inspiracją dla fanów marki Reebok Classic, którzy chcą podzielić się swoją interpretacją hasła #freeyourfury. Przygotowaliśmy konkurs, w którym wygrać można buty FuryLite oraz wyjątkowe spotkanie z ambasadorami marki. Do 1 kwietnia zapostuj na Instagramie zdjęcie pokazujące Twoje bezkompromisowe podejścia do życia i oznacz je #freeyourfury @reebokclassicpolska.

W unikalnej formie Furylite nietrudno znaleźć liczne nawiązania do kontrowersyjnego modelu Instapump Fury, który w 1994 roku postawił na głowie wyobrażenie o tym, jak może wyglądać sportowe obuwie. Zaawansowany design Furylite to nie tylko odważny kształt, ale też modna kolorystyka i najlepsze materiały – podeszwa wykonana z pianki 3D Ultralite czy cholewka ze specjalnej siatki, które pozwalają stopie oddychać, zapewniając jej idealną amortyzację.

Model FuryLite dostępne na www.reebok.pl i w sklepach Reebok, salonach Sizeer, Worldbox i Citysport.

 Wideo #freeyourfury z ambasadorami marki znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=BWookSBHYNM

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Top Radia 357 już po raz piąty. "Rekord wszech czasów"

Top Radia 357 już po raz piąty. "Rekord wszech czasów"

Niepewny los polskiej gigafabryki AI. "Nie składamy broni"

Niepewny los polskiej gigafabryki AI. "Nie składamy broni"

Dziennikarz Kanału Zero tłumaczy się wywiadu z Kamratami. "Stano nie miał czasu obejrzeć"

Dziennikarz Kanału Zero tłumaczy się wywiadu z Kamratami. "Stano nie miał czasu obejrzeć"

Lidl coraz bliżej tysiąca sklepów w Polsce. Buduje nowe centrum dystrybucyjne

Wybrała TVP. Agnieszka Woźniak-Starak znika z programu "Onet Rano"

Wybrała TVP. Agnieszka Woźniak-Starak znika z programu "Onet Rano"

AI-influencerki na TikToku nawoływały do polexitu. "Regulacje potrzebne na wczoraj"

AI-influencerki na TikToku nawoływały do polexitu. "Regulacje potrzebne na wczoraj"