Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-08-21

A A A POLEĆ DRUKUJ

Zielona Linia łączy ludzi na rynku pracy!

Stopa bezrobocia systematycznie spada, a prognozy wyglądają obiecująco. Specjaliści są rozchwytywani na rynku pracy, ale nadal istnieją osoby, które mają problem ze znalezieniem pracy. Z drugiej strony są też pracodawcy, którym coraz bardziej doskwiera brak rąk do pracy…

Jak to połączyć? Jak pomóc pracodawcom, którzy mają problem ze znalezieniem kandydatów do pracy i poszukującym, którzy mimo niskiej stopy bezrobocia nadal mają problem ze znalezieniem pracy? Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Zielona Linia!

 Czym zajmuje się Zielona Linia?

Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia Zielona Linia prowadzi szeroko zakrojone działania informacyjne, których głównym celem jest wspieranie osób bezrobotnych w poszukiwaniu pracy oraz upowszechnianie pozytywnych wzorców, mobilizowanie do rozwoju i zakładania własnych firm. Ponadto ZL prowadzi też działania informacyjne, skierowane do pracodawców. Pomaga im znaleźć pracowników, informuje o dofinansowaniach na zatrudnienie nowych osób i o tym, jakie formalności są wymagane w przypadku zatrudnienia cudzoziemców.

Dlaczego działania Zielonej Linii są unikalne?

Zielona Linia łączy w sobie najwyższą jakość usług, do jakiej zostaliśmy przyzwyczajeni przez prywatne  firmy usługowe z merytoryczną wiedzą ekspertów zatrudnionych w Centrum Informacyjnym Służb Zatrudnienia. Wszystkie usługi informacyjno-konsultacyjne są świadczone bezpłatnie. Poza tym do dyspozycji swoich klientów Zielona Linia oddaje szereg unikalnych na polskim rynku usług dodatkowych. Fabrykę CV, w  ramach której można bezpłatnie ulepszyć swoje CV, a  nawet stworzyć je od podstaw. Ponadto konsultanci Zielonej Linii mogą też przetłumaczyć CV na język angielski, oczywiście bezpłatnie! Na stronie internetowej Zielonej Linii znajdziemy m.in. symulator rozmów kwalifikacyjnych na różne stanowiska czy testy osobowości i predyspozycji zawodowych, które ułatwią wielu osobom decyzję odnośnie wyboru ścieżki zawodowej. Zielona Linia jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych, zwłaszcza na Facebooku, Twitterze i You Tube, gdzie znajdziemy ciekawe i bardzo przydatne  filmiki dotyczące prawa pracy, usług urzędów pracy i nie tylko. Tego rodzaju wiedza przedstawiona w przystępnej i lekkiej formule ułatwia przyswojenie nawet trudnych zagadnień z prawa pracy, które każdy z nas powinien znać.

Zielona linia łączy ludzi na rynku pracy

To hasło kampanii promocyjnej, jaka została uruchomiona w sierpniu. Ma ona na celu uświadomić oraz zachęcić pracodawców i osoby poszukujące pracy do korzystania z usług Zielonej Linii. O jakości usług infolinii urzędów pracy świadczy fakt, że wielu klientów dzwoni z nowymi pytaniami, problemami i poleca usługi Zielonej Linii swoim znajomym.

Więcej praktycznych artykułów i najnowszych wiadomości z rynku pracy można znaleźć na: https://www.facebook.com/zielonalinia19524.

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ