Menedżer Oddziału (Franczyzobiorca, branża elektrotechniczna)

Opis firmy
Obecnie, dla naszego Klienta - czołowego dystrybutora materiałów elektrotechnicznych w Polsce, poszukujemy dynamicznego, świadomego menedżera do prowadzenia oddziału w Warszawie.

Zakres obowiązków:
Organizacja i zarządzanie oddziałem Organizacja sprzedaży Zarządzanie zespołem (wsparcie, delegowanie zadań i monitorowanie pracy) Podniesienie wyników sprzedaży w danym regionie Współpraca z zarządem oraz działem logistyki i zakupów

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) Umiejętność kierowania zespołem Znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania oraz sprzedaży Nastawienie na realizację celów Kreatywność, analityczne myślenie, dobra organizacja pracy Samodzielność

Nasz Klient oferuje:
Współpracę w oparciu o umowę franczyzową Lokal przygotowany do pracy - z pełnym wyposażeniem Bardzo atrakcyjne warunki współpracy Możliwość rozwoju zawodowego Nowoczesne narzędzia pracy

Region: Warszawa