SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agora stawia na cyfryzację prasy, telewizję i poprawę rentowności

Cyfrowa transformacja działalności prasowej, wejście na rynek telewizyjny, wzrost rentowności kluczowych biznesów oraz optymalizacji kosztów usług wspólnych to priorytety Agory na najbliższe lata. Realizacja postawionych przez grupę zadań pochłonie ok. 230 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Agora stawia na cyfryzację prasy, telewizję i poprawę rentowności

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Podszczuwajka szmatława, "Gazet(ka) Ludu"
"Trybunka Wyborcza" uprawia politykę na poziomie klozet-woman. Prymitywne podszczucia. Ustawione konkursy i polit-bizniesmenowe koncesje na tv. Nie wyszło z Rywinem, wyszło z Dworakiem. Inne czasy, ten sam udój. Miała mieć tv i ma tv. Unicestwi dobry kanał TV Polska, bo zaraz tam wlezą jej apologeci. Najlepiej z radia TOK-wyleniałych fok. Propagandyści żoliborskich swetrów łączcie się!
odpowiedź
User
jajo
Ciekaw jestem, jak Agora chce "przyciągnąć" do internetu klientów, którzy ... będą chcieli płacić za jej "treści" z błędami ortograficznymi nawet w tytułach głównych, z tekstami, które kupy się nie trzymają. Pozwalniano redaktorów, dziennikarzy fachowców, a w to miejsce zatrudniono praktykantów lub stażystów za grosze. Jeśli na stronie głównej gazeta.pl jest dwa, a nawet trzy razy ten sam tekst, to za który trzeba będzie zapłacić. Sens "zastępowania" prasy drukowanej przez internet jest wtedy, gdy odbiorca otrzymuje tę sama jakość publikacji co w gazecie. Jest na to lekarstwo: trzeba sięgnąć po emerytów. Maja doświadczenie i będą pracować za stosunkowo małe pieniądze.
Ból, o którym piszę (a może bul?) doskwiera większości wydawcom. Agora nie jest wyjątkiem.
I jeszcze o telewizji. Młodzież nie ogląda w zasadzie "normalnych" programów w telewizjach. Sama tworzy własne "telewizje" ( w dużym stopniu w oparciu o internet), a filmy ściąga tez z internetu. Stopklatka ma taką samą "perspektywę" co Kino Polska+. Dzisiaj ludzie od telewizji z powrotem wymagają rzetelnych wiadomości z kraju i z zagranicy (z tej ostatniej w szczególności), dlatego np. TVN24 jako tzw. tabloidalny ściek nie mógł zostać przekształcony w nowoczesny kanał informacyjno-biznesowy - stworzono zupełnie nowy kanał (od podstaw). To jest kierunek dla telewizji. Reszta stacji to rozrywka, której coraz więcej i która już nikogo (poza prymitywami) nie "rozrywa" i nie porywa.
Kto się zgadza, niech sie wpisuje.
odpowiedź