WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Spada sprzedaż magazynów męskich. „Men's Health” liderem

Formuła Mini Max na Kartę - oferta nielimitowana Play za 29 zł

2013-06-11 A A A KOMENTARZE: 16 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Play po miesiącu odpowiedział na ofertę NJU.mobile, wprowadzając taryfę Formuła Mini Max na Kartę, w której za 29 zł miesięcznie dostaje się nielimitowane połączenia do wszystkich sieci. Nielimitowane SMS-y i MMS-y kosztują 9 zł, dostępne są też pakiety internetowe.

Przeczytaj cały artykuł »

Komentarze (16) Dodaj komentarz

  1. Jest to dobra oferta. Odpowiednik abonamentu, ale na kartę o dużej elastyczności. W stosunku do NJU tu miesięcznie zapłacimy mniej (max. 43 zł/ m-ąc) niż chociażby w NJU wydając codziennie 2zł + aktywacja 2zł/7dni (max 68zł/m-ąc), dlatego osoby, które dużo dzwonią, nie znajdą lepszej oferty nigdzie indziej niż w PLAY. Plusem jest fakt, że zawsze w sieci PLAY dzwonimy za darmo nawet przy zerowym stanie konta, a to oznacza, ze czasem okazać się może, że w miesiącu nie osiągnęliśmy progu 29zł bo rozmowy wewnątrz sieci zatrzymują licznik, a więc więcej zostaje na koncie. Jeśli jednak osiągniemy próg 29zł to i tak więcej nie zapłacimy za rozmowy. A zatem podsumowując. Jeśli korzystamy dużo z telefonu dzwoniąc do innych sieci lub/i wysyłając dużo smsów to oferta PLAY, będzie najlepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli tylko czasem, raz na jakiś czas lubimy zaszaleć i podzwonić lub powysyłać smsy to wówczas oferta NJU na kartę będzie najlepsza dla tego rodzaju użytkowników. Osobiście dużo nie potrzebuję obecnie wysyłać smsów i dzwonić, ale mam taki dzień, że muszę coś załatwić i wtedy dużo dzwonię, to NJU jest dla mnie idealne, bo w PLAY nie osiągnąłbym progu 29zł dzwonią 4 razy w miesiącu. Nawet jeśli to przeliczając koszty to NJU taniej mnie wyjdzie niż PLAY. Jedyny minus to okres ważności konta, PLAY zrobił lipę, powinien wydłużyć ważności. Zatem jeśli dzwonisz regularnie i dużo, a nie chcesz abonamentu PLAY na kartę w ofercie Mini max jest najlepszym rozwiązaniem, natomiast jeśli dzwonisz/piszesz czasem tylko dużo to z NJU będziesz na pewno zadowolony użytkowniku. Wybór należy do Ciebie.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

Program TV

Zobacz więcej

NAJPOPULARNIEJSZE INFORMACJE

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej

Tylko u nas

Zobacz więcej

<