SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grzegorz Piekarski: telewizja przespała rewolucję online i straciła pokolenie widzów urodzone po 1990 roku (targi w Cannes)

Od kilku lat klasyczni telewizyjni nadawcy wpychali młodych widzów do internetu, przez co od rozbudowanych programów telewizyjnych wolą oni Netflixa, Amazona i kanały You Tube. W efekcie większość formatów konstruowana jest obecnie w taki sposób, żeby móc konkurować w sferze online - ocenia Grzegorz Piekarski, producent i prezes Golden Media Polska.

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Piekarski: telewizja przespała rewolucję online i straciła pokolenie widzów urodzone po 1990 roku (targi w Cannes)

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Moja opinia
No chyba nie. Ja urodzilem sie po 1990 roku i dalej oglądam telewizje. Jak mam czegos szzukac do oglądania w internecie to mnie coś trafia. Jakieś youtuby, netfliksy... to nie dla mnie. Na jednym śmietnik, na drugim musisz wiedzieć co oglądać (szukac, czytac opisy itd.). Nie nawidzę seriali do których przywiązujesz się jak łańcuchem do budy. Mnie interesują tylko filmy, dobre dokumenty (takiego jeszcze nigdy nie znalazłem w internecie), publicystyka, informacje.
odpowiedź
User
Medioznawca
Z przedstawionych formatów, nad których zachwytów nie do końca rozumiem, ciekawy wydaje się być „Beauty Queen plus Single”. Jednak konkluzja realizacji tego programu może być taka, że "królewskie singielki" najbardziej kochają iluzję swojego życia, prezentowaną w social media. Bang bang!
odpowiedź
User
track
Wpadłem tylko napisać, że nie oglądam telewizji :-)
odpowiedź