SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja Polska: liczba pracowników w ub.r. zmalała o 7,4 proc., strata nie była rekordowa

Telewizja Polska podkreśla, że poziom zatrudnienia w niej zmalał w ub.r. o 7,4 proc. dzięki programowi dobrowolnych odejść. Natomiast strata netto firmy była mniejsza niż w 2009 i 2012 roku, wynikała głównie z kosztów odejść i nałożenia VAT-u na wpływy z abonamentu RTV.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska: liczba pracowników w ub.r. zmalała o 7,4 proc., strata nie była rekordowa

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ała
Strata może nie jest rekordowa (może kiedyś była wyższa).
Zatrudnienie może spadło, bo wiele zależy co się rozumie przez słowo "zatrudnienie".

Rzecz w tym, że ja to odbieram, tak, jakby ktoś drzewami chciał zasłonić las.

Nie zdementowano ani jednej kluczowej danej: ani tego, że po zyskach zrobiła się strata (możemy się licytować, czy rekordowa), ani informacji, że koszty wzrosły.

odpowiedź
User
Twoja Stara
Kogo oni odprawiali? Posłów greckich??? Po 115 tysięcy PLN-ów średnio??? Czyli kto przez lata (pewnie koło 50 osób) pobierało po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie za nic? - skoro zbędni). Nie wierzę w średnie. Wierzę w kłamstwo statystyczne.

Do tego Braun próbuje spalić Kurskiego - co już samo w sobie jest słabe - a Kurski próbuje wykręcić salto mortales idąc po cienkiej linie.

Zatrudnić ok. 300 nowych osób? OK, ale do czego? Jakie mają kompetencje? Czy nadają się na stanowisko???

To nasze pieniądze i podmiot państwowy - informacje kogo dokładnie i mającego jakie doświadczenie związane ze stanowiskiem zatrudniono powinny być dane do publicznej wiadomości!

To jest telewizja - misiewicz w telewizji musi mieć przynajmniej jakieś doświadczenie związane z telewizją, prawda?
odpowiedź