SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP chce seriali o Klenczonie, Kwiatkowskim i Wyszyńskim, szykuje ekranizacje powieści Krajewskiego i Wildsteina

Telewizja Polska pracuje obecnie nad projektami kilkunastu serialu, m.in. o życiu Eugeniusza Kwiatkowskiego, Krzysztofa Klenczona, kard. Stefana Wyszyńskiego, Adama Mickiewicza i Ignacego Paderewskiego. Zamierza również wyprodukować ekranizacje powieści „Erynie” Marka Krajewskiego (wspólnie z nc+) i „Czas niedokonany” Bronisława Wildsteina.

Dołącz do dyskusji: TVP chce seriali o Klenczonie, Kwiatkowskim i Wyszyńskim, szykuje ekranizacje powieści Krajewskiego i Wildsteina

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
OLO
A nawet gdyby nakręciła serial o Lechu Kaczyńskim, to cóż w tym byłoby złego? W końcu Lech Kaczyński to jest już bardzo ważna postać w historii Polski i kiedyś seriale historyczne o nim też kiedyś powstaną.

Bardzo ambitne plany TVP z tymi serialami. Trzymam kciuki, żeby się coś z tych planów udało. Kolejny raz TVP udowadnia, że jest INNA niż nadawcy komercyjni, że stanowi dla nich alternatywę i że warto zmusić całe społeczeństwo do płacenia podatku na media publiczne.



pewnie płacić na kłamliwą telewizję, która uważa polaków za "ciemny lód". jak to sam powiedział Kurski. więc może się do nich zaliczasz, ale ja nie mam zamiaru umieszczać jakiejkolwiek kasy na to szambo.
odpowiedź
User
prawnik
Zacietrzewienie polityczne nie pozwala niektórym sensownie dyskutować. Każde państwo, zawsze i wszędzie ZMUSZA obywateli do płacenia podatków. Spróbowałby, jeden z drugim, zbojkotować abonament telewizyjny w Niemczech, Francji lub UK. Nikt by cię nie próbował, drogi "prawniku", przekonać tylko by cię zmusił do płacenia na, rządzone przez polityków, stacje ZDF, ARD etc. To z abonamentu mają pieniądze na "Nazi matki i nazi ojców" itp
Otrzeźwiejcie trochę ...


Jeszcze raz powtórzę. To jest fundamentalna różnica kulturowa w założeniach. Przepaść. Ty widzisz państwo w kategorii przymusu państwowego, ja je widzę w kategorii obywateli zorganizowanych w strukturę państwową w ich wspólnym interesie.

To zupełnie sprzeczne porządki aksjologiczne.
odpowiedź
User
kanapowiec
Jeśli przy współpracy z C+, to może coś na miarę "Wersal - prawo krwi", a nie "Wspaniałego stulecia"?
odpowiedź